Wpis z mikrobloga

@kamlot96: ja korzystam z brave, blokuje też reklamy na youtube, w chrome na pc zeby ogladac youtube musze wylaczac ublocka a w brave normalnie przechodzi xD na iphone tez dziala i mozna sluchac YT z zablokowanym ekranem
@Plp_

@Jailer: a ten uBlock jest w czymś lepszy od stareńkiego AdBlocka? Tak pytam bo od ponad 10 lat używam tego drugiego i nie widzę problemów.


AdBlock, a konkretnie chyba AdBlock Plus, swego czasu miał problemy z wydajnością. Po prostu komp/przeglądarka muliła, uBlock był (jest?) lepiej zoptymalizowany.

Ważniejsza jeszcze kwestia. AdBlock się sprzedał i zaczął przepuszczać reklamy tych, którzy mu zapłacili, czy jakoś tak to było.

Zaczął też sprzedawać dane ruchu
@Jailer:
youtube shorts block
controls for instagram

poza adblockami oczywiście. Niesamowite, że im dalej w internet tym ciężej się go używa i żeby móc przewinąć filmik potrzebne są rozszerzenia. :)
@A-NON: czemu Wy mnie wszyscy za kretyna uważacie? jestem zalogowany na swoje konto YT. Nie ma reklam, działa wszystko ok.

W normalnym trybie yt nie działa z ublockiem. To znaczy czasem mu przechodzi i działa. Ale zwykle nie.

Dzięki, spróbuję to co wysłałeś.