Wpis z mikrobloga

@tre33: ja tak miałem, że w incognito, ale też po wylogowaniu nie miałem reklam
Nie wiem co testowałeś, ani czy się na tym znasz, to piszę co mi się zdaje ¯\(ツ)/¯, nie ma co brać tego do siebie
  • Odpowiedz
@tre33: U mnie raz był problem z nieładowaniem YT pod uBlockiem. Pomogło przeczyszczenie cache uBlocka, od tej pory wszystko jest git.
  • Odpowiedz
@CherryJerry: problem z nimi jest taki że coraz więcej stron wymaga obsługi go, zwłaszcza tych pokroju onetu które się ukrywają pod innymi witeynami typu abczdrowie, klikasz link i otwiera ci się onet.

Następnie wiele stron blokuje przewijanie strony czy odtwarzanie multimediów np. Polsat news.

Starsza osoba nie wie że musi go wyłączyć żeby obejrzeć co tam chce.
  • Odpowiedz
@Jailer: ze swojej strony polecam przeglądarkę kiwi na telefony. Bazuje na chromium ale umożliwia instalowanie dodatków, działa zdecydowana większość ze sklepu chrome, czasami tylko trzeba coś z githuba pobierać. Zdecydowanie wydajniej to działa niz brave czy inne przeglądarki które testowałem. A że YT się nie da przeglądać obecnie bez sponsor-blocka to kiwi zdecydowanie dla mnie wygrywa
@kamlot96 @widmo82
K.....s - @Jailer: ze swojej strony polecam przeglądarkę kiwi na telefony. Bazuje na ...

źródło: Screenshot_20231112-184410

Pobierz
  • Odpowiedz
a ten uBlock jest w czymś lepszy od stareńkiego AdBlocka? Tak pytam bo od ponad 10 lat używam tego drugiego i nie widzę problemów.


@Plp_:
Chodzi ci o Adblockplus (ABP)? Jest lepszy w zasadzie we wszystkim. Lepsze filtry wbudowane i dostępne w necie, lepsze filtry indywidualne, nie zamula komputera i co najważniejsze nie sprzedaje się reklamodawcom (ABP "zasłynął" z tego, że zaczął dogadywać się z reklamodawcami, których reklam ma nie blokować).
  • Odpowiedz