Wpis z mikrobloga

@BurritoHuxley niekoniecznie od razu pralnia. Socjal media dały duże zasięgi i pieniądze wielu naprawdę głupim ludziom którzy są totalnymi CONSOOMERAMI i będą kupować jakieś bzdety za chore pieniądze, byle tylko się przyflexić. Torebunie, koszulki, kurtki po tyle że czasami nowe auto idzie za to kupić.
@juzwos z drugiej jednak strony nikt nie każe wam tego kupować. Każdy producent ma prawo sobie produkować co chce i sprzedawać po ile chce. Tak działa wolny rynek. Dziwi mnie tylko to, że oburzenie manifestuje się na portalu gdzie niedawno rzucano jakimiś korwinizmami o wolnym rynku.
@Sierzant_Stuleja, dokładnie tak. Każdy kto kupuje droższa rzecz robi to tylko po to, żeby się chwalić. Mijając kogoś na ulicy w tych spodniach akurat byś wiedział ile one kosztują i kto je zaprojektował. Oczywiście w tej historii musi być osoba, która cały rok odkłada na dany produkt. Obudź się człowieku
@juzwos: urwa, a jak moje spodnie tak wyglądają bo akurat brodziłem po kolana w bagnie to się ludzie w sklepie oglądają z obrzydzeniem. Dodać logo znanej marki i już jest spoko...