Wpis z mikrobloga

Dobrze się ten dzień w #zabka zaczyna.

Najpierw mi typ awanturę zrobił, ze go nie wpuściłam pół godziny wcześniej, bo on przecież pukał i co to za problem. Jeszcze mi wmawiał, ze on tu jest co niedziele i zawsze o 8 jest otwarte. Typa pierwszy raz w życiu widziałam w w niedziele otwieram zawsze ja, o 9.

A potem inny wybiera bombonierki i do mnie:
- a czym się różni Ptasie Mleczko waniliowe od śmietankowego?
Nie wiem jakiej odpowiedzi się spodziewał. Może myślał, ze mu poetycko opiszę subtelne różnice smaków wanilii i śmietanki. W każdym razie kiedy odparłam zaskoczona:
- eeeeee waniliowe jest o smaku wanilii a śmietankowe śmietanki?
To się delikatnie obraził i poszedł dzwonić do żony o pomoc.

A na koniec kolejny typ pyta się mnie czy gdzieś u mnie znajdzie „śledzie w czekoladzie”. Powiedziałam mu, ze nie sadze, ze takie rarytasy w ogóle ktoś produkuje. Ale gościu miły, zrobił „aha, aha, No trudno” i poszedł XD.

#pracbaza #klienci
  • 73
  • 36
@Karier bieda @biskup2k nie chce mi się słuchać takiego długiego wywiadu teraz, ale tak się szczęśliwie składa, że prowadzę dokładnie ten sam sklep, który prowadziła, w którymś momencie, ta pani z wywiadu. To nie był jej ostatni sklep, bo przeszła gdzieś indziej i dopiero zrezygnowała, ale jednak wiem z czyn mniej więcej musiała się mierzyć. Wiec jak jesteś chętny to, w któryś dzień obejrzę i się odniosę, czy to co mówi jest
@rudyba: Faceciki i wszystko jasne, królicze IQ ;))
A jak zobaczyli laskę na sklepie to już w ogóle skale wyjeb...od festiwalu żenady.
Fajnie że nikt nie skomentował jakimi pajacami sa twoi klienci i w ogóle to niepodobne że to właśnie mężczyźni okazują się mądrzy inaczej i przyszli ci zawracać doope rano w niedziele bo w domu juz patrzeć pewnie na nich nie moga.
Taguj #przegrywwzabce lub #logikaniebieskichpaskow
@rudyba: Ptasie mleczko to jeden z tych deserów, które niemal każdy kojarzy z dzieciństwem i rodzinnymi uroczystościami. To słodkie, puszyste cuda zamknięte w niewielkich kostkach, otoczone warstwą delikatnej czekolady. Choć na pierwszy rzut oka ptasie mleczko waniliowe i śmietankowe mogą wydawać się bardzo podobne, różnią się subtelnymi, ale znaczącymi detalami.

Ptasie Mleczko Waniliowe:

To jak pocałunek pierwszego promienia słońca w chłodny poranek. Delikatne i lekkie, otula podniebienie subtelnym, ale wyraźnym aromatem
@Meserole osoba z rodziny prowadzi i mnie namówiła bo ja, w pewnym momencie życia, nie wiedziałam co ze sobą zrobić. Wytrzymałam 6 lat.


@rudyba: Z tego co pamiętam z wywiadu powyżej to obecni ajenci dostają niezłe premie za wciągnięcie następnej osoby do "sekty". Więc to może nie była tak przysługa tylko dla ciebie.
  • 1
@biskup2k dostają, oczywiście, i ja wiedziałam, ze ta osoba premie dostanie i ile tej premii będzie.

Ja się na taka nigdy nie załapałam. Kiedy mnie pytali pracownicy jak wyglada ten biznes, bo są zainteresowani, odpowiadałam zgodnie z prawda, wiec nigdy nikt z mojego polecenia sklepu nie otworzył ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Meserole: Chyba tak. Z tego co pamiętam z filmu to jest teraz 10k zł za jedno polecenie. Nawet kobieta z filmu mówiła że opiekunowie ajentów gdy ci narzekali że słabo im idzie sugerowali im wciągnięcie kolejnej osoby jako poprawę swoich finansów.