Wpis z mikrobloga

Dziś jest jedyny taki Marsz i jedyne takie Święto, którego wszyscy zdrajcy, lewacy i zaprzańcy się tak boją i tak nienawidzą.
Boli i uwiera ich Polskość, Niepodległość i Suwerenność. Boli ich normalna rodzina, skręca ich kiedy zobaczą biało czerwoną flagę.
To jest ten dzień kiedy kawiarniane fajnopolactwo z warszawy boi się wyjść na ulice w swoich tęczowych torbach.
Nienawiść do wszystkiego co Polskie, to jest ich cel i sens życia.
Na pohybel im!

#marszniepodleglosci #warszawa #bekazlewactwa #11listopada #neuropa
Viado - Dziś jest jedyny taki Marsz i jedyne takie Święto, którego wszyscy zdrajcy, l...

źródło: ba796fac-ff41-40a0-9395-44354ee4c9f5

Pobierz
  • 59
@Viado: O ja #!$%@?ę, ale oblężona twierdza wjechała XD

Powiem ci jedną rzecz - nawet nie zdajesz sobie ilu "fajnopolaków" szło razem z tobą, o ile w ogóle byłeś na którymś marszu. Normalny człowiek ma wywalone jaja na te wasze podziały
Nieraz brałem udział w MN i zawsze przebiegało spokojnie, bez problemu. Niestety są jednostki, które krzywdzą cały wizerunek imprezy i tego się nie przeskoczy. Niemniej szkoda, że potem rzutuje to na całe wydarzenie a wszyscy, którzy biorą w nim udział są nazywani faszystami, chociaż to słowo zostało tak przeruchane przez ostatnie lata, ze zdziwie się jak na kimś jeszcze to zrobi wrażenie tj. nazwanie faszystą
To jest ten dzień kiedy kawiarniane fajnopolactwo z warszawy boi się wyjść na ulice w swoich tęczowych torbach.


@Viado: Najśmieszniejsze jest to, że są tam mile widziani ale oni zwyczajnie się nie utożsamiają z patriotyzmem i najchętniej wyrażają ojkofobię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Viado: syndrom oblężonej twierdzy mocno, nikt nie zabrania ci żyć jak chcesz ale widzę że strasznie cie stresuje kwestionowanie twojego systemu wartości bo podskórnie czujesz że nie jest idealny
@Viado uwielbiam tę narracje że prawdziwy Polak to prawicowiec chodzący na marsz ( ͡° ͜ʖ ͡°) To powiem Ci tak - Polskość jest dla wszystkich Polaków. Nie tylko dla tych „oświeconych” wyznających te same wartości co wy. Próbujecie szczuć jednych na drugich wycierając sobie mordę patriotyzmem. Dziwisz się, że jak to opisujesz „lewactwo” nie chodzi na marsz, ale przez myśl Ci nie przejdzie, że nie każdy ma ochotę
@Viado: nie #!$%@? mnie flaga Polski, ani godło, ani sam kraj, #!$%@?ą mnie tacy polacy jak ty którzy nie potrafią ogarnąć zmieniającego się świata i żyją w zamordyźmie i boli ich że ktoś jest inny albo nie wpisuje się w model rodziny z XX w.