Wpis z mikrobloga

Dziś jest jedyny taki Marsz i jedyne takie Święto, którego wszyscy zdrajcy, lewacy i zaprzańcy się tak boją i tak nienawidzą.
Boli i uwiera ich Polskość, Niepodległość i Suwerenność. Boli ich normalna rodzina, skręca ich kiedy zobaczą biało czerwoną flagę.
To jest ten dzień kiedy kawiarniane fajnopolactwo z warszawy boi się wyjść na ulice w swoich tęczowych torbach.
Nienawiść do wszystkiego co Polskie, to jest ich cel i sens życia.
Na pohybel im!

#marszniepodleglosci #warszawa #bekazlewactwa #11listopada #neuropa
Viado - Dziś jest jedyny taki Marsz i jedyne takie Święto, którego wszyscy zdrajcy, l...

źródło: ba796fac-ff41-40a0-9395-44354ee4c9f5

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
@Viado: Polska, suwerenność, wolność w dniu święta wyzwolenia między innymi od kacapów, gdzie organizatorzy mają ciągoty do Rosji dziś, i do faszystow i nazistów którzy pół kraju nam zniszczyli i zamordowali 1/4 obywateli.

Kto tu jest antypolskim zjebem? Bo jak dla mnie organizatorzy marszu, pierwsi by zrobili nową targowicę
  • Odpowiedz
@Viado „Boli ich normalna rodzina, skręca ich kiedy zobaczą biało czerwoną flagę”
To jest zwyczajne kłamstwo. Takimi hasłami szerzysz nienawiść do swoich rodaków, a tym samym szkodzisz całemu narodowi tworząc podziały.
Dla Ciebie mniej ważne są rzeczywiste problemy naszego kraju, ważny jest stosunek do tęczowej flagi.
#!$%@? się w łeb antypolaku
  • Odpowiedz
@Viado serio jeśli ktoś się z tobą nie zgadza jest zdrajcą lewakiem. Jak widać chodzenie na marsze i dostawanie pałą na łeb trochę cię skrzywiło. Więc Ci wyjaśnie. Był już ustrój z jedna partia mediami i przekonaniami. I niestety nie wyszło zbyt dobrze . Ja się cieszę że różnimy się od siebie . Ale do głowy by mi nie przeszło aby nazywać kogoś zdrajcą bo głosuje na inną partie lub wyznaje inne
  • Odpowiedz
fajnopolactwo


@Viado Daleko ci do Polaka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Twoi przodkowie ginęli za to byś pluł na rodaków? Oj nieładnie
  • Odpowiedz
@Viado Ta duma ze stwarzania poczucia zagrożenia u mieszkańców miasta, podstawowe błędy w języku polskim i język zdradziecko-zaprzańsko-pohyblowy…

To musi być szalikowy nacjonalizm i wykształcenie średnie - dobrze zdiagnozowałem?
  • Odpowiedz
To jest ten dzień kiedy kawiarniane fajnopolactwo z warszawy boi się wyjść na ulice w swoich tęczowych torbach


@Viado: czyli przyznajesz, że Polska jest ich domem przez 364 dni w roku, a chorych z nienawiści do wszystkiego wokół nacjoli - tylko jeden.

To chyba najlepszy dowód tego, że jest całkiem dobrze.

Szkoda tylko, że chuligani bezczeszczą to piękne święto w taki żałosny sposób, tj. skupiając się na agresywnym ataku na wszystko,
  • Odpowiedz
@Viado mam #!$%@? w ten kraj i w te święta. Póki Polacy nie zmienią mentalności i nie zmieni się rząd to ja nie mam zamiaru respektować tych gówno pochodów.
  • Odpowiedz
@Viado ale ty masz #!$%@? w głowie. Strach wyjść bo marsze firmują bandę ksenofobicznych troglodytów którzy są agresywni w kierunku wszystkiego czego nie rozumieją. Nie za wiele w mojej ocenie ma rzucanie kostką brukową, odpalanie rac i pranie ludzi z patriotyzmem
  • Odpowiedz
Nienawiść do wszystkiego co Polskie, to jest ich cel i sens życia.


@Viado: Nienawiść do Polaka to jest wasz cel i sens życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nawet przy świecie niepodległości naród jest podzielony na tych lepszych i gorszych
  • Odpowiedz
@Viado: to bardzo ciekawe co piszesz, ale mnie bardziej ciekawi co na ten temat twierdzi twój lekarz?
Na pewno nie masz jakichś problemów z alkoholem?
  • Odpowiedz