Wpis z mikrobloga

@Darknov: z gotowania ogólnie to taaak, od lat. Ale jakoś tematy tego typu ciast nie były mi bliskie, byłam przekonana, że to nie moja bajka.
Odkąd zaczęło mi wychodzić to złapałam bakcyla XD dlatego nazywam to „fazą” XD a starzenia się, bo jsię w sumie starzeję i robię sobie podś#!$%@? ze zmieniajàcych się w związku z tym nawyków i zainteresowań.
@wykopowy_brukselek: tak, zdecydowanie :D w zasadzie gotując już jakieś 23 lata co rusz łapię fazę na kolejne obszary i się w nich mocno edukuję. Od jakiegoś czasu są to różne ciasta z użyciem drożdży, kto wie, co będzie następne (ʘʘ)
Taki mam charakter- jak coś mnie zainteresuje to podchodzę do tego poważnie.
I oczywiście gratuluję Twojego progresu, szacun ()
@wykopowy_brukselek: a dziękuję. Ja narazie chleba nie piekę, bo bardzo mało jemy. Za to włoskie ciabatty (ostatnio elsperymentuje z dodawaniem mąki orkiszowej pełnoziarnistej), ciasta na pizzę o wyspkiej hydracji, bao/pampuvhy, drożdżówki, cynamonki etc. Ale za jakiś czas jak ten lvl mi się obędzie to na bank będę szukać nowych tematów ????
@arinkao Dzięki! Ja takich klasycznyvh ciast drożdżowych to nie do końca. Na zapach takiej grubej polskiej pizzy mi się cofa