Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zauwazyliscie ze najbardziej wywalone w kosmos ego maja fitnesiary? Moga od szyi w gore byc na maksa szpetne ale majac zgrabne wyciwiczone ciala uwazaja sie za fantastyczne i maja przewaznie ego wyzsze niz naprawde ladne laski ktore na silownie nie chodza i maja normalne ciala. Dlaczego tak sie dzieje?

#silownia #mikrokoksy #mirkokoksy #fitness #logikarozowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 26
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @programista15cm Mam na koncie kilkanascie zaliczonych lasek w tym dwie sportki i sa one kolejna najgorsza i trzecia najgorsza w lozku kobietami z jakimi spalem. Juz nawet dwie dziewice ktore rozdziewiczalem byly lepsze w te klocki. To ze fitnesiary sa gibkie na sali gimnazstycznej nie ma zadnego przelozenia na sprawy lozkowe.

  • Odpowiedz
@mirko_anonim: każdy kto idzie na siłkę i jest tam amatorem to ma #!$%@? ego bo mózg.podswiadomie go nagradza myśleniem że jest lepszy bo ruszył dupe. Dopiero po wielu latach to się zmienia i uczy pokory ale nie wszystkich
Ja sam czasem się łapie na tym że chudych chłopaków co zaczynają traktuje z góry jakby mi mieli ustąpić ławkę bo #!$%@? tam targaja ale każdy jakoś zaczyna i trzeba to uszanować
  • Odpowiedz
@programista15cm: no i bardzo dobrze, prawda jest taka ze laski sa zadufane w sobie a tak sie przynajmniej wydaje ale malo kto podbija i zagaduje i faktycznie patrzy jak jest bo tez nie chce wyjsc na creepa. ja mase ludzi poznalem na silowni i wydawaloby sie ze to jakies wazniaki a gadka z nimi jest bardzo przyjemna
  • Odpowiedz