Wpis z mikrobloga

Kobiety są bezczelne xD przyjdzie taka na pierwsza (i ostatnia) randke z wykopkiem aby zjeść i wypić na jego koszt (badzmy szczerzy, wykop nie jest znany delikatnie mowiac z nadreprezentacji przystojniakow, wrecz jest wprost przeciwnie). Mamy rok prawie 2024 a nie 1724, Polki dziś pracują i zarabiają praktycznie tyle samo co Polacy. https://www.podatki.biz/artykuly/zarobki-kobiet-nadal-nizsze-w-polsce-roznica-nie-przekracza-5-proc_16_52562.htm

Nie ma tak naprawde argumentu, aby to mezczyzna placil za jedzenie, picie i rozrywkę kobiety.

Aaaaaleeeeee intzelu placi ten kto zaprasza


Przyznałbym rację, gdyby kobiety i mezczyzni zaplraszaliby siebie mniej wiecej w 50% przypadkow, ale dzis w 99% przypadkow to mezczyzna zaprasza kobiete, wiec powiedzenie ze placi ten kto zaprasza to innymi slowy powiedzenie, ze placic powinien mezczyzna.

Hehehehe co biedaku nie masz 20 zł na kawę?


Mam, kobiety tez dzis pracuja i zarabiaja i nie widze powodu, aby im kupowac jedzenie i picie. Kobieta oczekujac, ze za nia zaplace oswiadcza, ze jej czas jest wazniejszy od mojego, ergo - ona jest wazniejsza ode mnie. Ja rozumiem, ze kazda kobieta ma tysiac spermiarzy gotowych zjesc wlasne gowno w zamian za 5-minutowa rozmowe z vitaminką, ale to NIE swiadczy o tym, ze jest lepsza czy wazniejsza od mezczyzny.

Aaaaaleeeee intzelu kobieta sie szykuje na randke, makijaz, prysznic, depilacja to powinienes zaplacic


No tak, bo faceci to nie chiodza na silownie, nie ubieraja sie ladnie i nie placa za paliwo aby dojechac na randke...

Aaaaaleeeee intzelu jesli idziesz z kolegami na pizze i piwo to tez im powinienes postawic


Yyyyy nie. Kazdy z moich kumpli ma RiGCz i wie, że dorosła osoba płaci sama za swoje jedzenie i picie.

Aaaaaaaleeeeee intzelu trzeba o kobiete zabiegac, nie zaplacisz to nie poruchasz


Kobieta nie idzie z facetem do lozka, bo jej postawił kawę czy obiad, tylko dlatego, ze jej sie podoba. Jesli jestes przystojny (a nie jestes, masz przeciez konto na wykopie) to przespisz sie z kobieta bez placenia. Jesli jestes brzydki to nie zaruchasz po postawieniu obiadu. Swoja droga ciekawe, ze ludzie uzywajacy tego argumentu uwazaja, ze placenie za obiad kobiety jest spoko w zamian za seks ale na #divyzwykopem to same przegrywy chodza, co nie?

#zwiazki #randki #tinder #badoo #logikarozowychpaskow #rozowepaski #tfwnogf # niebieskiepaski
przegryw162cm - Kobiety są bezczelne xD przyjdzie taka na pierwsza (i ostatnia) randk...

źródło: 1

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@przegryw162cm: bez popadania w jakieś wykopków teorie, można zapłacić sporadycznie dziewczynie, ale miałem tak, że one też mnie zapraszały, albo dzieliliśmy koszty typu rozrywka ona ja za obiad. płacenie za dziewczynę na 1 randce jest złe. zawsze jak się spotykam to pierwsza jest 50/50 bo pokazuje, że dziewczyna nie idzie najeść się za darmo, a zależy jej na poznaniu Cię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Przyznałbym rację, gdyby kobiety i mezczyzni zaplraszaliby siebie mniej wiecej w 50% przypadkow, ale dzis w 99% przypadkow to mezczyzna zaprasza kobiete, wiec powiedzenie ze placi ten kto zaprasza to innymi slowy powiedzenie, ze placic powinien mezczyzna.


Gunwo prawda. Te 50/50 jest całkiem możliwe. Pod warunkiem że jesteś mezczyzna a nie wyrobem meskopodobnym. Jak znajdujesz się w topce przystojnych jest ok. Jak jesteś brzydki to masz obowiązek płacić.
  • Odpowiedz
@przegryw162cm: w dzisiejszych czasach kobiety chcialyby mieć ciastko i zjeść ciastko. z jednej strony wolna, niezależna, robie co chce. z drugiej no ale jak to nie placisz napierwszej randce, na pierwszej randce ma placic facet.
  • Odpowiedz
ale dzis w 99% przypadkow to mezczyzna zaprasza kobiete


@przegryw162cm: a ktoś im każe zapraszać? chcącemu nie dzieje się krzywda. niech nie zapraszają i problem z głowy... no i kto powiedział, że randka mna być w restauracji? ja zawsze zapraszałem laski na spacer, czyli na randkę za fri.
  • Odpowiedz
Ja rozumiem, ze kazda kobieta ma tysiac spermiarzy gotowych zjesc wlasne gowno w zamian za 5-minutowa rozmowe z vitaminką, ale to NIE swiadczy o tym, ze jest lepsza czy wazniejsza od mezczyzny.


@przegryw162cm: Niestety, tak to trochę działa. Podaż popyt i te sprawy. Jak masz multum opcji to nie powinieneś narzekać i łatwo znaleźć taką co ci będzie odpowiadać, jak nie to bierzesz co jest albo nie bierzesz i też
  • Odpowiedz
@przegryw162cm 80% z ktorymi sie spotykalem, oburzały sie gdy chcialem placic 100% rachunku. Zdarzylo mi sie rowniez, ze dziewczyna z ktora sie spotykalem juz jakis czas, zaplacila za obiad po cichaczu jak bylem w lazience.

Jak ci sie to nie podoba to powiedz o tym lasce przed spotkaniem 80% zrozumie a te 20% nie sa warte poswiecenia czasu
  • Odpowiedz
@przegryw162cm: Ja tam nigdy nie bylem na randce a jestem oswieconym monogamista. Nie wierze, ze przy jedzeniu schabowego mozna kogos "lepiej poznac". Najpierw jestesmy para, potem randki. Plus latwy sposob na odsiewanie.
  • Odpowiedz
Podaż popyt i te sprawy.


@AnonimoweLwiatko: dlatego ja zawsze będę za legalizacją prostytucji coś na kształt Belgii i Holandii.
Zamiast świrować i dawać się wydymać na kasę przez Tindera mógłbyś zajść sobie w odpowiednią ulicę i zapłacić za to na czym ci zależy.

Prostytucja przestałaby być tematem tabu, więc więcej mężczyzn by z niej korzystało no i więcej div na rynku by
  • Odpowiedz
@Invisum-69: Moim zdaniem ten kto zaprasza mógłby zapłacić z grzeczności (jakbym był dziewczyną która jest zaproszona i koleś by mi kazał zapłacić za swoje piwo czy kawę na randce na którą mnie zaprosił to trochę głupio by mi się zrobiło chyba) ale też dlatego nie zaprasza się zaraz na pierwszą randkę do jakichś drogich restauracji itp.
  • Odpowiedz
Moim zdaniem ten kto zaprasza mógłby zapłacić z grzeczności (jakbym był dziewczyną która jest zaproszona


@GodEmperorWasRight:
Jakby sobie spaslaki nie zrobiły sportu z umawiania się na randki i #!$%@? za darmo, to nie byłoby w ogole tego problemu.
  • Odpowiedz
@Flypho: Ale to się dzieje naprawdę czy to jakieś miejskie legendy z tik toka. Bo mi się wydaje, że to raczej takie internetowe #!$%@? a w życiu to może maks raz na całe życie spotkasz takiego przychlasta. Nie wiem czy jest o co rozdzierać szaty.
  • Odpowiedz