Wpis z mikrobloga

TLDR: Wykonałem zadanie, było kozacko!

Wylosowany przeze mnie zestaw to:
1. Wybierz się na urbex do opuszczonego/zapomnianego miejsca. Bądź przy tym bezpieczny/a i ostrożny/a!
2. Każdy ma kota, albo zna kogoś kto ma kota... Zbuduj kocią kryjówkę z kartonów!
3. Przygotuj przebranie halloweenowe, nieważne dla kogo: dla siebie, dla swojego dziecka, dla siostrzeńca, czy psa. Liczy się wyobraźnia i napracowanko!

Wykonałem zadanie numer 1.

Nie mam dużego doświadczenia z urbexami, ale stwierdziłem, że może być to ciekawe doświadczenie. Ostatnio był u mnie ziomeczek, więc zdecydowaliśmy się skoczyć razem. Początkowo chcieliśmy uderzyć do fortu 50a, ale po dojeździe na miejsce okazało się, że jest zamknięte :(
Szybka zmiana planów i skoczyliśmy do fortu 50 na Prokocimiu.

Miejsce relatywnie łatwo dostępne, aczkolwiek sucha fosa na miejscu mocno nas zaskoczyła. Po obejściu miejscówki doszliśmy do dużo lepszego wejścia i naszym oczom ukazał się spory fort. Miejsce można było zwiedzić wzdłuż i wszerz. Przez całą wizytę nikogo nie spotkaliśmy, ale emocje w nocy robią swoje - cały czas jednak oglądaliśmy się za siebie.
Po miejscu pokręciliśmy się z dobre 30 minut, myślę że bardzo fajne doświadczenie!

W komentarzach kilka zdjęć lokalnej sztuki!

#mirkowyzwanie #urbex
Pobierz wootschki23 - TLDR: Wykonałem zadanie, było kozacko!

Wylosowany przeze mnie zestaw t...
źródło: photo_2023-11-09 21.08.28
  • 7