Wpis z mikrobloga

Siemanko, #mirkowyzwanie!
Tym razem zestaw podszedł mi "tak średnio", ale to nic! Zostawiłem sobie na wszelki wypadek robotę na ostatni dzień! XDD

Mój zestaw to:

1. Zrób ozdobę halloweenową techniką makramy (dynia, nietoperz, duch, itp.).
2. Przygotuj obraz lub kolaż, który przedstawia to, co sprawia, że czujesz się szczęśliwy/a.
3. Zostań weganinem na jeden dzień - dotyczy to również napojów. Podziel się opinią na temat smaku i swoich odczuć. Jeśli jesteś weganką/weganinem - spróbuj po prostu czegoś wegańskiego, czego nigdy wcześniej nie jadłaś/eś.

Zdecydowałem się wybrać punkt drugi, jako że z makramami mi nie po drodze, a #weganizm to pójście na łatwiznę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sprawa wygląda tak, że nigdy w życiu nie zajmowałem się rysunkiem ani malarstwem. Skończyłem co prawda specjalizację 'grafika komputerowa', jednak nigdy nie byłem artystyczną duszą. Nigdy też nie rysowałem więcej niż tego ode mnie wymagano gdzieś w szkole podstawowej. Pomyślałem więc, że to świetna okazja, aby na poważniej wypróbować tablet graficzny, który dostałem od mojego różowego ()
Ściągnąłem Kritę, machnąłem szkic, pomalowałem brushem, który przypominał farby... efekt finalny widzicie sami. Moje szczęście.

Co sprawia, że jestem szczęśliwy? Spokój. Momenty, w których wszystko się układa, świat niczego ode nas nie wymaga, jesteśmy z partnerką zdrowi, wyspani, w pracy nic się nie pali, nikt się nie spieszy, w rodzinie nikomu nic nie jest; kiedy #koteknasa jest miła i zdrowa. Są momenty, gdy przyszłość wydaje się nieskomplikowana. Kiedy wydaje mi się, że moje plany mogą się spełnić, kiedy już prawie to wszystko mam.

Chciałbym żyć w stabilnym państwie, mając stabilną pracę. W końcu żyć w pełni i spełniać Jej, swoje, nasze marzenia...

Życzę tego i Wam, kochane Mirasy i Mirabelki. Jesienny czas to dobry moment na rewizję swoich planów. Nie stójcie w miejscu, pa ()

#digitalpainting
Veuch - Siemanko, #mirkowyzwanie!
Tym razem zestaw podszedł mi "tak średnio", ale to ...

źródło: veuch_mirkowyzwanie2023

Pobierz
  • 5