Wpis z mikrobloga

Między pierwszym zwiastunem gier od Rockstar a premierą pierwszej gry średnio upłynęło 437 dni, przy czym trend jest rosnący, więc uwzględniając to trzeba nastawiać się nie na koniec 2024, a na początek 2026 roku. I ja wiem, zeznania inwestorskie raczej by sugerowały 2025, ale zawsze po drodze coś pewnie pójdzie nie tak, a premiera na PC często była kilka miesięcy po premierze na konsole, to taki najbardziej realny termin to do końca roku 2025 xd


#gry #gta #gtav #playstation #pcmasterrace #gtavi #gta6
iErdo - Między pierwszym zwiastunem gier od Rockstar a premierą pierwszej gry średnio...

źródło: Screenshot 2023-11-09 131629

Pobierz
  • 48
@iErdo: Moim zdaniem jeśli już 26'' bo w 2026 roku w Stanach Zjednoczonych są mistrzostwa świata w piłce nożnej i będą mieli zajebiste pole na cały świat do marketingu i reklamy. Albo PC wersja będzie w 26'' a trzeba pamiętać, że nowe Playstation, fify itp zawsze się reklamuje na bandach reklamowych.
@Cztero0404: Jeżeli jeden tweet który był tylko zapowiedzią zapowiedzi spowodował że wartość akcji T2 wzrosła o 10 dolców z dnia na dzień to in Superbowl nie będzie aż taki potrzebny. No, chyba że wiedzą że nie powtórzą sukcesu V więc trzeba będzie się chwytać wszystkiego co się da. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
supra107 - @Cztero0404: Jeżeli jeden tweet który był tylko zapowiedzią zapowiedzi spo...

źródło: image

Pobierz
  • 0
@Cztero0404: @Rooofie GTA V zarobiło 1 MIliard DOLARÓW w 3 dni, 2 miliardy w tydzień, ogólnie już pierwszego dnia gra zwróciła się razem z kosztami marketingu, W OGÓLE się nie zdziwię, jak GTA VI w 1 dniu zarobi 2 miliardy, całkowicie realne przy takim hype, jaki jest
@iErdo patrząc po hypie jaki wywołała zapowiedź zapowiedzi na pewno masz rację. Jednak marketing przedpremierowy też jest niezbędny. Ja osobiście za plucie w ryj przez rockstar i take two przez tyle lat nie zamierzam im płacić za jakąkolwiek grę i będę namawiał do tego wszystkich ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ja osobiście za plucie w ryj przez rockstar i take two przez tyle lat nie zamierzam im płacić za jakąkolwiek grę i będę namawiał do tego wszystkich ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Rooofie: Stuprocentowa zgoda. Przez dekadę od wydania GTA V jedyne co wydali to RDR2, a poza tym non-stop rozwijali GTA Online pod tym względem aby zarabiać na Shark Cardach. Mają kompletnie gdzieś fanów którzy tak naprawdę
Stuprocentowa zgoda. Przez dekadę od wydania GTA V jedyne co wydali to RDR2, a poza tym non-stop rozwijali GTA Online pod tym względem aby zarabiać na Shark Cardach. Mają kompletnie gdzieś fanów którzy tak naprawdę ta marka istnieje a zamiast tego skupiają się na amebach które wydają gruby hajs za wirtualne cyferki.


@supra107: Tutaj myślę, że warto wspomnieć przede wszystkim też o tym, że prawdopodobnie duża część samochodów na przykład kosztujących
@Cztero0404: A ja myślę że nie warto odgórnie zakładać że T2 będzie jakkolwiek rozsądne w monetyzacji kolejnego GTA.

Być może zrobią tak że będą swoje kosztować, i będą do kupienia w singlu (o ile takowy będzie istniał) w jakiś sensowny sposób, a w Online to jak zwykle zdziersko. Albo jeszcze lepiej: Shark Cardy do singla.

Nie wierzę w to że nie odwalą jakiejś głupoty w imię większej kasy bo cały rynek
@supra107: Tak szczerze, moim zdaniem waluta w online obecnie jest bezwartościowa totalnie zwłaszcza biorąc pod uwagę to, że auto wzorowane na audi, bmw potrafi tyle samo kosztować co auto wzorowane na ferrari XD a do tego można łatwo zarabiać chociaż jest to czasochłonne
@iErdo

W OGÓLE się nie zdziwię, jak GTA VI w 1 dniu zarobi 2 miliardy, całkowicie realne przy takim hype, jaki jest


Zdajesz sobie sprawę jak dużo kopii musieliby sprzedać w 24h, żeby zarobić 2 miliardy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja osobiście za plucie w ryj przez rockstar i take two tyle lat nie zamierzam im płacić za jakąkolwiek grę i będę namawiał do tego wszystkich ( ͡
@Beeercik ale gdzie ja się usprawiedliwiam? robię to z pełną premedytacją. Nowe gta to i tak będzie gra usługa z koniecznością bycia online więc się tego nie spiraci