Wpis z mikrobloga

Między pierwszym zwiastunem gier od Rockstar a premierą pierwszej gry średnio upłynęło 437 dni, przy czym trend jest rosnący, więc uwzględniając to trzeba nastawiać się nie na koniec 2024, a na początek 2026 roku. I ja wiem, zeznania inwestorskie raczej by sugerowały 2025, ale zawsze po drodze coś pewnie pójdzie nie tak, a premiera na PC często była kilka miesięcy po premierze na konsole, to taki najbardziej realny termin to do końca roku 2025 xd


#gry #gta #gtav #playstation #pcmasterrace #gtavi #gta6
Pobierz iErdo - Między pierwszym zwiastunem gier od Rockstar a premierą pierwszej gry średnio...
źródło: Screenshot 2023-11-09 131629
  • 48
@supra107:

a jest to trochę błędne koło, szczególnie jeżeli przez te lata produkcji magiczne źródełko mikrotransakcji wyschnie.

I tu jest pies pogrzebany, czy warto. Bo to prawda, poprzeczkę postawili mega wysoko i nie wiem czy to przeskoczą. Zresztą jakością według wielu GTA V nie dorasta GTA IV, więc sami poszli w stronę downgrade'u, i tu pewnie też nie będzie tej jakości co w RDR2, ale jednak tego żąda klient. Tu się
Zresztą jakością według wielu GTA V nie dorasta GTA IV


@iErdo: No i taka jest prawda. Względem IV, V uprościło bardzo dużo, i to w małych detalach z którego R* jest najbardziej znane. Do tego mapa V może i jest większa od tej z IV, ale za to kompletnie pusta, taka wielka wydmuszka.

Czy to z lenistwa, czy to z zamętu w projekcie, mapa GTA V jest pełna zmarnowanej przestrzeni w
@iErdo:

2000 osób i nie sądzisz chyba, że pełen zespół pracował tylko nad jedną grą, a jeśli tak uważasz to xD


#!$%@? a nad jakimi innymi grami pracowali od 2018? XD
kończę tę dyskusję bo z takim zaślepionym pajacem nie ma sensu sobie głowy zaprzątać ;]
uznajemy zakład bez PC


@iErdo : Okej, przyjęty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@supra107 : Crunch jest niemal w całej branży, niestety. Poza tym narzekasz na crunch jednocześnie marudząc, że Rockstar rzadko robi gry. Mogliby robić więcej gier, ale jednocześnie musieliby crunchować jeszcze mocniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ponoć po RDR2 poprawiła się też kwestia crunchu.

preceder ten nie wspiera twórców? (piractwo)


Oczywiście, że piractwo
@Rooofie: No nie wiem, chociażby:

1. Rozbudowywany wtedy moduł Online do RDR2 wraz z osobnym dodaniem
2. DLC The Cayo Perico Heist które było dość spore oraz nad innymi DLC
3. Praca nad obecnym GTA VI

Chyba, ze to uważasz że to robota dla max 20 osób, to nie pozdrawiam Panie wszystko wiem xD
@Beeercik: Czyli wariant "wyminięcie pytania". A to było w miarę proste pytanie: tak czy nie.

Nie żebym się spodziewał czegoś innego od osoby która powtarza mantrę "piractwo = kradzież", każdy kto ją powiela wychodzi z tej samej fabryki i ma wgrane te same algorytmy odpowiedzi.

I właśnie dlatego już nie angażuję się w takie zaczepki bo jesteście przewidywalni jak cholera. Zawsze po stronie korporacji za wszelką cenę, zawsze te same argumenty,
@supra107 : w którym miejscu 'powtarzam jak mantrę, że piractwo to kradzież?'

To Ty sobie w pokrętny sposób usprawiedliwiasz piracenie gier.
Złe korpo = będę piracić ich gry.

Bardzo to jest wygodnie bo każda duża firma robiącą gry ma różne nieciekawe praktyki na sumieniu, więc idąc takim tropem można piracić wszystkie gry na rynku i czuć się bohaterem ;)

Można też udawać, że martwimy się losem biednych pracowników i dlatego piracimy ich