Wpis z mikrobloga

@KochanekAdmina Szczególnie że z tego co widzę to koleś broń wyciągnął 3 minuty wcześniej i tak sobie obok niego stali i gadali gdy ten sobie trzymał gnata i chyba coś #!$%@? jak próbował usunąć przeszkody z drogi.

No musiałoby mnie posrać bym sobie swobodnie fikał kolesiowi co mi macha pistoletem obok.
  • Odpowiedz
może i nie popieram ale mam nadzieję, że dzięki niemu teraz aktywiści się 10 razy zastanowią zanim zablokują ulicę :)


@Thaora: albo 10 razy okradnie sklep jak to było z pewnym murzynem xd
  • Odpowiedz
@cukru: Nie, zbyt dobrze mi się siedzi z boku i czeka kiedy czasu staną się wystarczająco trudne, żeby odsunąć skrajne retoryki na margines- gdzie ich miejsce.

edit: przejrzałem twój profil. Dostajesz 2/11 że ci odpisałem.
  • Odpowiedz
żeby odsunąć skrajne retoryki na margines- gdzie ich miejsce


@Falquan: Przecież właśnie usprawiedliwiłeś mordercę dwóch niewinnych osób i ty chcesz odsuwać "skrajne retoryki na margines"?
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina:

Gość im kazał się przesunąć, nie zaczął strzelać od razu. Mieli okazje rozładować konflikt zamiast go eskalować.<

No bo tak, protestując na autostradzie protestujący powinien zakładać, że jakiś psychol go rozjedzie? xD
Rozumiem, że nie jesteś bambinistą i mieszkasz w domu parterowym, bo w bloku możesz spaść razem z winą 10 pięter w dół, a jeżeli spadnę, to jest to moja wina bo mogłem nią nie jechać? xD
  • Odpowiedz
Pamiętam takiego murzyna ze stanów, co brał narkotyki, Miał X wyroków na koncie, przystawiał broń do brzucha cię żarnej kobiety oraz stawiał opór przy aresztowaniu - Zakopali go w złotej trumnie


@Mr_3nKi_: No i fajnie, tylko co to ma wspólnego z omawianą zbrodnią?
  • Odpowiedz
@cukru: Kysz do polaka, nauczyć się czytać ze zrozumieniem, potem pienić w internetach. Napisać zdanie złożone i zdolności rozumienia przerośnięte, zostaje stare dobre obrażanko i tuptanko. Nowe, nie znałem. :)
  • Odpowiedz
W ogole miec watpliwosci kto tutaj jest zly a kto nie to trzeba miec mocno sprany łeb. Moze do strajkujacych tez powinno sie #!$%@? z ostrej amunicji bo uprzykrzaja zycie zwyklym ludziom. Moze was zdziwie ale na tym wlasnie polega protest/ strajk i robi sie tak po to zeby ludzie zwrocili uwage na problem bo ignoranci (95% spoleczenstwa) zastanawiaja sie nad czymkolwiek dopiero gdy dotknie ich bezposrednio. A jesli tu chodzilo o
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina już #!$%@? od tej konkretnej sytuacji to twoja logika jest dziurawa. Bo zakładasz, że ofiara zawsze jest w jakiś sposób winna bo mogła iść inna droga, mogła zostać w domu itd
A tymczasem w rzeczywistości są czasem zdarzenia gdzie ofiarą znalazła się w złym miejscu o złym czasie tak po prostu
  • Odpowiedz
@#!$%@?: efekt wolnego dostępu do broni, wyobraźcie sobie co by sie działo jakby w Polsce to wprowadzić, ile strzelanin by było na drogach
  • Odpowiedz
Logika PRAWICY.
Zabić dziecko z ciąży nawet z gwałtu bo zniszczy mi to życie - to zło i morderstwo.
Zabić 2 ludzi bo zablokowali mi drogę i nie mogę jechać - walka o wolność.
Ok, ahha.
  • Odpowiedz
@luckylukk: Ja nawet mam plan jak to się stanie. Kupuje broń i prowiant na dwa tygodnie. Zamykam się w domu. Broń na wrazie jakby ktoś chciał się włamać. Po dwóch tygodniach wychodzę z piwnicy popatrzeć jak śmieciarki zbierają trupy. Odwieszam strzelbę na ścianę bo już raczej nie będzie potrzebna
  • Odpowiedz
@#!$%@?: już tłumaczę. Te lumpy blokując drogę, mają w dupie to, że mogą np. zatrzymać karetkę i któś może przez to umrzeć. Dlatego wgl mi ich nie żal. Szkoda chłopa tylko, ze wolność poświęcił dla ludzkości
  • Odpowiedz