Wpis z mikrobloga

@KochanekAdmina: wina leży przede wszystkim w działaniu rządu który powinien za pomocą policji tych aktywistów usunąć. Pomijając już czy to by protestowało lewactwo czy prawaki to została wykonana tutaj egzekucja za którą mam nadzieję odpowiednio beknie
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: ty zrzucasz całą winę z wariata na ofiary

jak dres na ulicy poprosi cię o szluga, odmówisz i właduje ci kosę pod żebra to też twoja wina, bo powinieneś mu dać tego papierosa, bo MOŻESZ TRAFIĆ NA PSYCHOLA

jak ktoś ci się wepchnie w kolejce w sklepie to nie zwrócisz uwagi, BO MOŻESZ TRAFIĆ NA PSYCHOLA, KTÓRY PODERŻNIE CI GARDŁO

przykładów można wymieniać w #!$%@?, prawda jest taka, że twój
  • Odpowiedz
@Ejmen: na mojej soi wyciskam ponad 120 kg na płaskiej, zaproponowałbym 1vs1 ale jak imponują ci tacy psychole jak ten gruby dziad to raczej honorowo byś nie powalczył
  • Odpowiedz
@#!$%@?: popieram szarpanie tych zjebów co blokują ulice bo mogliby w inny sposób walczyć ze zmianą klimatu, a nie blokują ruch i powodują jeszcze większą emisję spalin. Ale strzelanie gdy nie było zagrożenia życia czy zdrowia z ich strony to przesada. Konserwatywne mózgi wypierają zmiany klimatu a hamburgerykanie uważają że ich samochody >2,5l wogole nie szkodzą i będą jeździć 1km do sklepu ciężarówką.
  • Odpowiedz
Pamiętam takiego murzyna ze stanów, co brał narkotyki, Miał X wyroków na koncie, przystawiał broń do brzucha cię żarnej kobiety oraz stawiał opór przy aresztowaniu


@Mr_3nKi_: Tylko różnica jest taka, że nikt nie usprawiedliwiał jego zbrodni, a złotą trumnę dostał, bo rodzina dostała mnóstwo kasy z powodu tego, że umarł z winy policjanta.
  • Odpowiedz
To jeszcze nic. Pamiętam takiego murzyna ze stanów, co brał narkotyki, Miał X wyroków na koncie, przystawiał broń do brzucha cię żarnej kobiety oraz stawiał opór przy aresztowaniu - Zakopali go w złotej trumnie xD


@Mr_3nKi_: to jeszcze nic, kopacze piłki innego kontynentu którą oglądają setki milionów ludzi przed każdym meczem klękali przez ponad rok żeby oddać mu hołd xD
  • Odpowiedz
@#!$%@? jakbym miał bliskiego który jest ekoterrorystą to sam bym go przynajmniej potrącił.

Gość tym czynem sprawił że nie jeden aktywista zastanowi się 20 razy nim przyklei się do asfaltu.
  • Odpowiedz
@#!$%@? może i nie popieram ale mam nadzieję, że dzięki niemu teraz aktywiści się 10 razy zastanowią zanim zablokują ulicę :)
  • Odpowiedz
@#!$%@?: prawda.
Zdecydujmy się - albo chcemy żyć w rozwiniętej cywilizacji z zasadami społecznymi, albo wracamy do dzikich czasów gdy można było bez konsekwencji kogoś zabić tylko za to, że krzywo na ciebie popatrzył.

Kierowcy mogli skrzyknąć się i siłowo pozbyć się blokady. Nawet jakby padło parę klepnięć po twarzy, to nic wielkiego nikomu by się nie stało. Ale żeby od razu zabić?
  • Odpowiedz
Facet w biały dzień podchodzi i z zimną krwią zabija innych ludzi. Nie jestem za blokowaniem dróg przez aktywistów i rozumiem, że facetowi puściły nerwy bo sam jestem cholerykiem ale są pewne granice


@#!$%@?: dla terrorystów, tu: ekoterrorystów, granic nie ma.
Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Jak to zagraniczne internety mówią "After years of fuck around, we are in find out stage". Ludziom zaczyna się ulewać od wciskanej na siłę wizji tolerowania wszystkiego poza wolnością osobistą do swoich przekonań i stylu życia. Niektórym odbija. Wasza tęczowo tolerancyjna propaganda doprowadziła tego człowieka do odklejenia się. How funny is that?


@Falquan: Ładny fikołek, zrobisz kolejnego?
  • Odpowiedz
  • 4
@#!$%@? Jakkolwiek zrozumiałe jest wkorwianie się na aktywistów to człowiek który zabija innych bo nie kontroluje swojego gniewu nie powinien nigdy już być na wolności bo nie wiadomo co go następnym razem wyprowadzi z równowagi.
  • Odpowiedz