Wpis z mikrobloga

#panama #protest #morderstwo #ekologia #upadek Rozumiem ale nie popieram. Na twitterze burza bo większość popiera czyn. Ludzi już całkiem pogięło. Facet w biały dzień podchodzi i z zimną krwią zabija innych ludzi. Nie jestem za blokowaniem dróg przez aktywistów i rozumiem, że facetowi puściły nerwy bo sam jestem cholerykiem ale są pewne granice
CipakKrulRzycia - #panama #protest #morderstwo #ekologia #upadek Rozumiem ale nie pop...

źródło: IMG_20231109_092321

Pobierz
  • 91
co to ma wspólnego z tym gościem, który strzelał?


@osetnik: No właśnie, co ma? Ty nazywasz terrorystami protestujących w sprawie kopalni, więc idąc tą logiką można też terrorystami nazwać Konfederację, w końcu popierają strajk przewoznikow, ktorzy to blokuja drogi, stosują przemoc
@ziumbalapl: nie.
Ekoterroryści to terroryści. I jak ktoś się tak zachowuje, blokuje ruch, utrudnia ludziom życie, to jest tak traktowany.

To, że coś jeszcze musiało się tam wydarzyć wydaje się być oczywiste ale tego już nikt nie zauważa.
Ekoterroryści to terroryści


@osetnik: Ale sprawa nie ma związku z ekologią, tylko kopalniami miedzi i Kanadzie, o majątek narodowy, pisałem już chyba trzy razy, jesteś ślepy, czy o co chodzi?. Skąd więc rzekome EKO? Z Twojej dupy?

I jak ktoś się tak zachowuje, blokuje ruch, utrudnia ludziom życie, to jest tak traktowany


Jak ktoś się JAK zachowuje? Blokuje ruch również strajk wspierany przez Konfederację, jest to IDENTYCZNE. Równie sensowne jest doklejenie
Ma, tylko Ty nie umiesz czytać


@osetnik: No nie, nie ma. Proszę, tu masz wyjaśnienie sytuacji, podkreśliłem istotne części, nawet uczeń szkoły specjalnej zrozumie:
Protesty dotyczyły majątku narodowego i korupcji. Czy tym razem szanowny klaun zrozumiał, czy mam wyjąć kredki i klaunięciu narysować?
ziumbalapl - > Ma, tylko Ty nie umiesz czytać

@osetnik: No nie, nie ma. Proszę, tu m...

źródło: 123123

Pobierz
ty nie jesteś zbyt mądry. Tłumaczenie co 10 razy nie pomaga. Nawet 100 razy nie pomoże.


@osetnik: Ale co nie pomaga? Nie ma tu żadnego elementu, czy motywu eko, a jest finansowy, patriotyczny, to jest zrozumiałe chyba nawet dla Ciebie. A skoro nie ma tego elementu, a za to są wspólne z eventem Konfy, to wg Twojej logiki również można Konfiarzy nazwać terrorystami. Więcej się nie będę powtarzać, jeżeli chcesz powielać