Wpis z mikrobloga

@sezzart no widzisz, tak chlopaki sprawnie zalatwili ze nawet o nim nie słyszałeś. I tak sie powinno protestować a nie przyklejac sie do autostrady bedacej trasa do pracy dla tysiecy osob. Niektorzy za spoznienie moga stracic jedyny dochod. Cos jeszcze mam dodac? Moze dodam ze nie podoba mi sie rozwiązanie ktore wybral starszy pan, moze uznal to za koniecznosc, nie wiem. Nie siedze w czyjejs glowie. I jedno (prostest) i drugie (strzelanie)
no widzisz, tak chlopaki sprawnie zalatwili ze nawet o nim nie słyszałeś


@cybulion: tak masz racje, na pewno nie chodzi o

Największa demonstracja miała miejsce w Krakowie – 15 tys. osób, w Bydgoszczy 8 tys. osób, we Wrocławiu – ponad 5 tys. osób, w Szczecinie 3 tys. osób, w Olsztynie 3 tys. osób[78], w Łodzi 2 tys.[79], w Białymstoku 2 tys., w Gdyni 1,5 tys., w Tarnowie – 1 tys., w
@FlasH Obawiam się, że praska prokuratura jest obstawiona nominatami zera, na stanowiskach kierowniczych co już stanowi odpowiedź na Twoje nadzieje. Poza tym fajnie jakby każda sprawa była rozstrzygnana wedle obowiązującego prawa, a nie czy trafi w ręce prokuratora o danych preferencjach politycznych.

No ale co się pośmieliśmy wszyscy z Twojego pisemka, to nasze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cybulion: A blokowanie Śródmieścia, bo się idzie złożyć wieniec 10-go? Wtedy też można strzelać?

Każdego #!$%@? można zastrzelić, czy tylko lewaka?


@FlasH Kto blokował Śródmieście i kiedy żeby złożyć wieniec 10-tego? Podasz jakieś źródło gdzie i co było zablokowane bo chyba sobie takiej informacji z d$_& nie wyciągnąłeś co?