Wpis z mikrobloga

@cybulion: aaa czyli teraz mowimy jednak o acta2?
no to zobaczmy na szybko:

https://kresy.pl/wydarzenia/spoleczenstwo/tysiace-ludzi-protestowalo-w-berlinie-przeciw-acta-2/

tysieczne protesty w berlinie, tysieczne w Kolonii
co ciekawe, przepisy faktycznie zostaly uchwalone, po prostu jeszcze nie wdrozone, podejrzewam ze przez zamieszanie z korona itp:

https://android.com.pl/artykuly/422521-polska-nie-wprowadzila-acta2/


a konczac, znalazlem taki o wpis z ktorego chyba to zdjecie pochodzi: https://wykop.pl/link/433179/relacja-z-wykopowego-spotkania-pod-sejmem-2010-08-08
@sezzart widze ze masz problemy ze zrozumieniem czym jest sarkazm. Przykro mi że masz zbyt wiele czasu wolnego w zyciu by wyszukiwac takie informacje. I tak, zdjecie pochodzi z tego wpisu. Brawo watsonie! XD
widze ze masz problemy ze zrozumieniem czym jest sarkazm


@cybulion: jak widac mam. nie zmienia faktu ze miales znalezc jeden protest ktory nie byl irytujacy dla zwyklych ludzi i nie byles w stanie. moze teraz zrozumiesz czemu przyklejaja sie do autostrad, podpowiedz: bo to dziala :)
@CheSlaw ja tylko powiem ze nigdzie nie napisalem ze dobrze ze strzelal, nie popieram takiego sposobu na rozwiazywanie problemow.


@cybulion Rozumiem, ale akurat ja umiem czytać ze zrozumieniem i nie wyciągnąłem takich wniosków z Twojego pierwszego komentarza.
To @FlasH tworzy sobie jakiegoś chochoła którego potem może obalić jakimiś bzdurami o blokowaniu śródmieścia przez miesięcznice. Bo tak się składa że przez kilka lat mieszkałem obok - na Powiślu więc wiem co widziałem. Nie
@sezzart ale kim ty jestes zeby mi dawac zadania?
Jak dziala? Ze ludzie ich jeszcze bardziej nienawidza a w powiatowym mozna w ryj dostac za wspieranie greenpeace? XD dziala calkowicie odwrotnie. Tak jak niszczenie obrazow, nikt nie pamieta przeciw czemu protestowali, za to kazdy pamieta ze zryci ludzie niszcza dobytek cywilizacyjny stawiajac na to ze ludzie zrobia co oni chca. No nie. Dalej jeździmy na ropie, uzywamy plastiku, palimy weglem, a elity
Poza tym fajnie jakby każda sprawa była rozstrzygnana wedle obowiązującego prawa


@lost_in_translation: Ja też bym chciał... ale z tą praską prokuraturą to może być różnie - zanim ktoś się za to weźmie, to minie z pół roku, więc kierownictwo może się zmienić :)

Ale... widzisz...
Takim baranom jak ten od piwka wydaje się, ze zabijanie ludzi jest śmieszne - moim zdaniem nie jest.
Śmiesznie będzie jeżeli "mr3 coś tam" wpadnie w
ale kim ty jestes zeby mi dawac zadania?


@cybulion: :) zadalem proste pytanie odnosnie tego co pisales, majac konkretny cel sugerujacy odpowiedz na problem ktory poruszyles wczesniej "po co to robia". zadanie sam sobie stworzyles probujac robic jakies heheszki zamiast wprost odpowiedziec

Jak dziala? Ze ludzie ich jeszcze bardziej nienawidza a w powiatowym mozna w ryj dostac za wspieranie greenpeace?


@cybulion: jak widac kolejny miesiac o tym mowisz, wiec dziala.
A blokowanie Śródmieścia, bo się idzie złożyć wieniec 10-go? Wtedy też można strzelać?


@FlasH: ładnie się zesrałeś, że śródmieście wylądowało w

highway in Panama

Zabrakło jeszcze jakiegoś lewacko kretyńskiego "HURRRR DURR A JAKBY PCZED KARETKOM TAKI AKTYWISTA STANOŁ TO MORZNA?!"