Wpis z mikrobloga

Dziś skończyła mi się subskrypcja gold więc próbuje platinum.
Gold nie dało mi absolutnie nic (poza obnizeniem samooceny do poziomu smiecia ) więc nie polecam
Wkrótce zdam relacje czy platinum coś dało...
Na razie moje stats to 16 matchy ale część mnie usunęła od razu , pozostałe nie odpisują w ogóle.
Umówienie się na randkę to na ten moment totalna abstrakcja

#tinder #depresja #samotnosc #przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #redpill
  • 18
@Maxior99 może zainwestuj te pieniądze w siebie zamiast w gówno aplikację. Jak masz 16 par w dwa miesiące to po prostu jesteś nieatrakcyjny.
  • 0
@QHiN: a może konkrety ? Ubieram się na pewno powyżej przeciętnej, barber jeden z lepszych w mieście, siłownia/bieganie regularnie, doszły suplementy
Gadanie że nie inwestuje w siebie to totalne nieporozumienie
a może konkrety


@Maxior99: 1. twarz
2. masz mindset przegrywa, tryhardujesz na tym tinderze, boisz sie samotnosci. laski nie lubia takich gosci.
wyszczupl sobie morde przez redukcje + jakas operacja plastyczna szczeki i zajmij sie zyciem, majac gdzies kobiety, jak sie nie poddasz po drodze to na luzie nie jedna pipke przewietrzysz
i co najwazniejsze to nie mysl ze znajdziesz laske i nagle twoje zycie stanie sie super xd tym bardziej
@Maxior99: ja bardzo długo miałem golda, a potem przeszedłem na platinum i mam go do dzisiaj. Teraz to działa u mnie tak, że jak nie swajpuję, to tygodniowo mam może z 5 lajków, które widzę w polubieniach. Natomiast jak jednego wieczora dam 10-20 lajków, to przez to, że są one priorytetowe, wyświetlam się tym laskom i następnego dnia mam 1 czy 2 matche. Przez to mam więcej matchów niż lajków, co
@Maxior99 W mojej opinii to działa platinum , miałem ponad 150 lajków na darmowym , myśle sprawdzę . Ofc same mamy małego cudu itp xd. Myśle no jednak algorytm mnie pokonał , ale tego samego dnia wpadło mi 30 matchy z lików które ja dałem. To ze połowa nie odpisała to inny temat.