Wpis z mikrobloga

@basketm: kierowcy nie chcieli odepchnąć aut na pobocze puki nie przyjedzie policja. Czyli odebrali mi wolność, czyli idąc twoim myslem są do odstrzału. Chory typ z ciebie. Dać Polaka dostęp do broni haha
  • Odpowiedz
@Melekesz nie byli zgodni co do winy więc zostawili jak było. Nadal jest do dużo bardziej logiczne i sensowne niż utrudnianie ludziom życia dla własnej satysfakcji. Dlaczego mnie wyzywasz? Czy ja Cię w jakiś sposób obrażam?
  • Odpowiedz
Nie no, pięknego bohatera sobie tu co niektórzy znaleźli. Dziad zabija dwie osoby, a ludzie mu klaszczą.
Cieszę się, że jest tu jednak dużo głosów rozsądku i potępienia dla tego psychola.
A OP powinien bana dostać za manipulację w opisie sytuacji.
  • Odpowiedz
@basketm: Co ty pieprzysz typie, gość zamordował dwie osoby i gadasz coś o odebraniu wolności xD Błazenada albo bait. Komunistyczne standardy rodem z Tiananmen, Rosji, albo i PRL-u.
Korpopropaganda korpopropagandą, ale usprawiedliwianie morderstwa z premedytacją albo pisanie takich rzeczy jak @Dioxe (które są karalne z art. 255 k.k. btw, to powinno zostać zgłoszone odpowiednim organom) jest chore na zupełnie innym poziomie. Gratulacje, socjopaci, aż szkoda mi więcej słów na wAS.
  • Odpowiedz
Dla korporacji i polityków lukratywna kopalnia odkrywkowa i dziura w ziemii na dziesiątki lat, dla ciebie biedaku gruz, bieda i halucynacje z niedożywienia.


@dybligliniaczek:
A kto wybrał rząd, który na to pozwolił'? Pewnie kosmici. 0 #!$%@? odpowiedzialności, myśmy zaznaczyli krzyżyki, nie wiedzieli, teraz wybraliśmy skorumpowanych gnojów i cza płacić. No #!$%@? dajcie spokój xD.
  • Odpowiedz
@basketm mogliby mu tam na drodze nawet uprawiać seks. Jak dla ciebie ostrzeżenie jest wystarczające to coś w twojej głowie jest ewidentnie nie tak. Jedyne do czego mógł strzelić w tej sytuacji gdzie ci ludzie nie stwarzali realnego zagrożenia dla jego życia i zdrowia swoją agresją wobec niego (a jej nie było) to swój własny łeb. W takiej sytuacji się dzwoni po policje i prosi ich o rozgonienie tłumu w poszanowaniu prawa
  • Odpowiedz
  • 12
@wojna gnije zawsze z wykopków którzy podniecają się bronią, chca do niej powszechnego dostępu a jak ktoś ma wątpliwości to nazywają go hoplofobem, którzy jednocześnie popierają mordowanie ludzi za blokowanie ruchu czy odjebywanie bez mrugnięcia okiem ludzi za drobną niedogodnośc
  • Odpowiedz
@WujaTHC po czym idą jeszcze powyzywać na inne tagi narody z wschodu jak Ukraińców czy Rosjan uważając się za lepszych cywilizacyjnie od nich mimo, że sami prezentują poziom zbliżony do jednostek, które krytykują.
  • Odpowiedz
Tyle lat a nie wymyslili jak protestowac aby utrudnic zycie politykom zamiast zwyklym ludziom ktorych zycie i tak nie jest latwe.
  • Odpowiedz