Wpis z mikrobloga

@Mariusz_Drugi No słuchaj, wolę nie siedzieć w temacie, aniżeli ruchać czyjeś żony o mieć 0 poczucie winy w tej kwestii xD
Robiąc to nie możesz mówić, że ja ratujesz, ty ją w tym zatracasz jeszcze bardziej, i niszczysz życie innym członkom jej rodziny.
  • Odpowiedz
@Sh3rI0ck wiesz co mężatki zazwyczaj robią? Mówią, że są w trakcie rozwodu, bite, nie śpią z mężem. Cuda na kiju opowiadają.
Ja tam nigdy nie wnikałem w szczegóły. Jak aie rozwodzisz to zapraszam. I tyle. On robi to samo.
  • Odpowiedz
@Sh3rI0ck: wina jest tylko i wyłącznie osoby która zdradza partnera czy partnerkę. To ona ma zobowiązanie wobec swojego partnera nie OP. I to jej odpowiedzialnością jest nie danie dupy dowolnemu kolesiowi i tyle.
Skąd się w ogóle biorą typy (czy baby bo one tez potrafią podobne akcje odpierdzielać) którym się wydaje że jak im się baba/chłop puszcza to powinni mieć pretensje do chłopa/baby z którym to robią zamiast do zdradzieckiej
  • Odpowiedz
@Sh3rI0ck: To te mężatki przyrzekały wierność mężowi, a nie autor tego wpisu. Oczywiście ruchanie zajętych kobiet jest niemoralne i chyba wszyscy się z tym zgadzają. Natomiast winna jest osoba, która zdradza swojego partnera/partnerkę, a nie osoba z którą do tej zdrady dochodzi.
  • Odpowiedz
@thewickerman88 Jeśli ktoś w takim "szybkim związku" wie, że uprawia seks z kimś, kto ma żonę/męża, dzieci jakieś, to też jest winny. Wie o tym, że krzywdzi pośrednio kilka osób, które nic złego mu nie zrobiły, ale chęć poruchania wygrywa.

To trochę jak z paserami: jestem niewinny, wiedziałem że ten smartfon jest kradziony, no ale nie ja kradłem, to o co chodzi.
  • Odpowiedz
@Sh3rI0ck: Ale zdajesz sobie sprawę, że ta kobieta nie ma kręgosłupa moralnego i jakby nie autor wpisu to ruchałaby się z kimś innym? To zwyczajnie leży w jej naturze, nie ma szacunku do swojego męża ani do samej instytucji małżeństwa. Ty dokonujesz tutaj ekwilibrystyki starając się obwinić opa jakby siłą zaciągnął ją do łóżka i kazał jej się bzykać. Tylko na to zwróciłam uwagę. Jak nie ten, to inny -
  • Odpowiedz
  • 1
@Sh3rI0ck no to one szukaja mezow. Na poczatku mam wywalone czy ma meza czy nie bo jej nie znam. Ale im bardziej ja poznaje tym wiecej pytan sie nasuea, bo w aumie to porzadna kobieta. Ale znudzona i bez hobby i tylko sex jej w glowie. Niby kocha meza niby z nim jest, ale do zdrady podchodzi jakby to nie bylo cos szczegolnego.
  • Odpowiedz