Wpis z mikrobloga

@nalej_mi_zupy: Oficjalnie chyba już nigdzie. Jedynie w audiotece, jesli kupowłeś jakiegoś audiobooka parę ładnych lat temu, mogłeś pobrać także pliki mp3, więc dla tamtych tytułów przypisanych do Twojego konta może nadal być taka opcja.
Te nowe tytuły można pobierać już tylko przez aplikację. Można się dostać do pobranych plików poza aplikacją ale te znowu są zaszyfrowane i nijak ich nie odtworzysz.
Jedyna opcja mi znana - ale bardzo żmudna -to zgrywanie
Oficjalnie chyba już nigdzie.


@Zamoysky: No tak nie do końca. W audiotece wciąż jest dostępny abonament Audioteka Plus. Co miesiąc dostajesz punkcik, który możesz wymienić za zakup jakiejkolwiek książki. I książka zostaje na stałe w twojej biblioteczce. I w zdecydowanej większości przypadków jest opcja pobierz mp3.
@nalej_mi_zupy: tak jak Ci piszą, jeśli tak to tylko „hakując” coś. Jesli byłoby to po prostu repozytorium wolnych nagrań, to nie byłoby żadbego zarabiania. Poza tym są też prawa wydawców. Np. ebooki mimo, że technicznie przecież nie stanowiłoby żadnego problemu by udostępnić w nieograniczonej ilości — zasysając na komputer / telefon ściągasz kopię jednego pliku, no ale jednak są wyczerpywalne w ofercie danej księgarni. Wydawca umawia się z dystrybutorem na jakąś
@Zamoysky dziekuję za odpowiedź. Najbardziej liczyłem właśnie na opcję wyciągania plików z cache Androida. Ale nie wiedziałem, że są zaszyfrowane.

@pawelpaweld: na chomikuj patrzyłem - nie wszystko jest do znalezienia. strony z warezami już chyba poumierały.

@GregPelka popatrzę czy mi się nie opłaca po prostu zakup audiobooków. Może znasz stronę gdzie najkorzystniej kupować z możliwością ściągnięcia do mp3?