Wpis z mikrobloga

@DrCieplak: ja dwa lata temu sprzedawałem mieszkanie w małym biednym miasteczku i kupiła go babka z tej samej ulicy, co się okazało miała już czternaście mieszkań w okolicy na wynajem, te które kupiła stoi puste od dwóch lat ( małe miasteczko 5k mieszkańców to rynek wynajmu mały)
  • Odpowiedz
@DrCieplak: wynajmuje mieszkanie od gościu który ma dwa piętra w bloku wykupione czyli około 14-18 mieszkań. Przynajmniej tak twierdził ale ciężko mi to sprawdzić bym musiał z sąsiadami porozmawiać. Gość niczym nie wyróżnia się jak patrzyłem jakim autem odjeżdża to miał gorszy samochód niż mój xD a ja wynajmuje od niego mieszkanie xdd
  • Odpowiedz
@DrCieplak nie jest to nic wybitnego dzisiaj, szukając mieszkania na zakup w tym roku w wielu rozmowach wychodziło że firmy mają całe piętra, a szarzy ludzie po 2-3 mieszkania na nowym osiedlu kupione taniej jeszcze na etapie dziury w ziemi. Finalnie sprzedali je fliperom z zarobkiem zeby nie bawić się w wykończenie a fliper dalej - ciekawostka, moje mieszkanie jest od dewelopera który sprzedał prywatnej osobie która sprzedała fliperowi który sprzedał
  • Odpowiedz
>Gość niczym nie wyróżnia się jak patrzyłem jakim autem odjeżdża to miał gorszy samochód niż mój xD


@zeszyt-w-kratke: I dlatego to on wynajmuje tobie mieszkanie, bo nie #!$%@? pieniędzy.
  • Odpowiedz