Wpis z mikrobloga

@Frasiu:

Ale mam banana na ryju.

Może nawet ten Perkz zacznie coś grać w takim składzie. Już G2 w tym roku pokazało, że teoretycznie "silni" gracze niewiele dadzą, jeśli nie ma dobrej komunikacji w zespole.

Jak dla mnie ta trójka z Flakkedem to murowany finał w LEC.
@RobieZdrowaZupke:

Perkz nie jest super zmianą na plus, ale mimo wszystko będę upierał się przy tym, że amtosfera w zespole działa cuda, zarówno pozytywne jak i negatywne.

Przykładowo wiele osób twierdzi, że G2 z Jankosem nie przegrałoby w tym roku na NA nie dlatego, bo Jankos jest lepszy od Yike, bo nie jest, ale zwyczajnie w G2 brakło trochę kogoś kto wziąłby ich za mordy w trakcie meczu, smutno słuchało się
@RobieZdrowaZupke: Moim zdaniem Perkz dostawał najwięcej krytyki w VIT bo najwięcej z nich w lidze zdobył. Jak słuchałem jego analiz meczów worldsów to gość dalej ma ogrooooomne pojęcie o grze. Może ręce juz nie te same (kto wie) ale wiedza i doświadczenie może odegrać tutaj rolę. W druzynie z dobra atmosferą (Flakked, Jankos, Wunder) można naprawdę z siebie dużo wykrzesać. Zobaczymy, nie myśle o nim źle bardziej sie skupiam na tym,
@Frasiu: Tylko niestety to Ogromne pojęcie i doświadczenie działa tylko w LECu, później przychodzą Worldsy i te ręce Rulera, Bina, Elka czy Knight'a robią więcej niż 10 letnie doświadczenie chłopaków.
@Nehro:

A komu jest potrzebne coś poza LEC. Ja chcę pięknego finału Jankos vs Yike, Perkz vs Caps, Wunder vs BB a potem i tak każda z tych drużyn dostanie oklep na Azję (o ile najpierw przejdą NA xD).