Wpis z mikrobloga

@LisekChytrusek666: Artur to jeden z braci tajfuna, ich tam jest sporo. Na początku streamów w donejtach często udzielali się ludzie z okolicy sobótki i oni tam ewidentnie wiedzieli kto jest kto. Z tych ich donejtów wynikało, że skóra to jest Andrzej, z którym po rozstaniu z Tajfunem związała się partnerka pabisiaka. Niestety ci donejtorzy jak np. Mateusz Luton już się nie udzielają i teraz w sumie sam się już gubię, bo
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@LisekChytrusek666: to co natomiast najbardziej teraz wkurza tajfuna, to temat jego sióstr. Wciąż jest dwóch donejtorów, którzy ewidentnie są z okolicy i leakują takie info. Sabak kiedyś napisał donejt "tajfun a co u twojej siostry joli, dalej jest blondynką?" i ostatnio jakiś donejtor o nicku "gówno" napisał "tajfun a co u twojej siostry joli blondyny, czemu poparła maryśkę i małą i stanęła przeciw tobie" i tajfun się zamknął, udawał że nie
  • Odpowiedz
@lagomorph: No widzisz, moje śledzenie strima sporwadza się do darcia mordy w przerwie od grania w gierki xD Co do pani Renatki https://bip.ops.sobotka.pl/strony/menu/26.dhtml tutaj cała ekipa MOPSu rozpisana. Natomiast jeśli faktycznie tak go siostry triggerują i matka (to w końcu tekla czy hania?) to bybłbym wdzięczny za każde możliwe info, obiecuję że Barak odpowiednio je wykorzysta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lagomorph @LisekChytrusek666: Kiedyś byłem na streamie, gdzie Bystrzak mówił, że Bahan to nie jest brat Tajfuna, jest to ktoś od nich z rodziny, ale nie jego brat. Braćmi są Skóra i Uchol z tego co kojarzę, chociaż może coś popierdoczyłem...

No i jest jeszcze Pani Ewa, kuratorka Tajfuna, też może być przydatne w donejtach, raz się obsrał, jak się za nią podałem xd
  • Odpowiedz