Wpis z mikrobloga

@valhander: generalnie o nic, wojujący ateiści triggerują konserwatywnych katolików, wystarczy zrobić popcorn i śledzić nagłówki mediów z prawa i z lewa aby przednio się bawić.
  • Odpowiedz
  • 0
@valhander: katolicy czują się prześladowani, bo ktoś (byli katolicy, w tym dwóch profesorów, jeśli liczyć Obirka od wstępu) ośmielił się powiedzieć/napisać coś niepochlebnego o ich religii z argumentacją, czego nie przeczytali i nie przeczytają, w sumie nic nowego( ͡° ͜ʖ ͡°) zaczęłam to czytać i szczerze mówiąc jest średnie, napisane w formie rozmowy - dla mnie nie ma tam póki co żadnej rewelacji, bo jeśli przeczytało
  • Odpowiedz
@ksanthippe:

No nie wiem, wydać 30zł na tego gniota to raczej za dużo.

Jeżeli "autor" przekonuje, że bycie kobietą Chrześcijanką jest gorsze od Muzułmanki to mu gratuluje
  • Odpowiedz
  • 1
@nairamk: myślę, że żal ci tych 30zł, bo jak widać po argumentach jesteś już ideologicznie do tematu nastawiony, krytykujesz a priori bez czytania, więc brak tu szans na dyskusję. Książkę można też przeczytać na legimi nie wydając pieniążków( ͡° ͜ʖ ͡°) PS: wymieniłeś książki Nowaka, który głównie w tej książce-rozmowie zadaje pytania. Popatrz jeszcze na twórczość profesora Ziemińskiego. A skandale (zbyt małe) to wywołują poczynania KK,
  • Odpowiedz