Wpis z mikrobloga

Niestety nie dałem rady z No Nut November... No po prostu musiałem sobie przynajmniej do jednego słoiczka ułupać, po prostu nie panuje nad tym. Trzymajcie się mirki, na pewno wytrzymacie bez orzechów przez te kilka tygodni. Strasznie mi wstyd, może w przyszłym roku się uda. (,)

#nonutnovember #orzechy #heheszki #angielski #pdk #nnn
Kagernak - Niestety nie dałem rady z No Nut November... No po prostu musiałem sobie p...

źródło: f83a0746ba5cb5170faf852aba25321a6dfb7ea307f605e7d704a9e2f8c7436d

Pobierz
  • 16
  • 0
@josedra52: Bez kitu te mole to straszne dziadostwo. 2 lata temu to musieliśmy wyrzucić sporo orzechów, które jeszcze nawet nie były nałupane bo skorupa to dla nich żadna przeszkoda
@josedra52: ale, że do szczelnie zamkniętych się dostały? Pewnie już jakiś jaja złożył w orzechu i potem się to rozlazło. U mnie te w skorupkach to też są potem atakowane, ale tyle tego mam że nawet jakbym się zesrał, to i tak bym choćby 20% nie przejadł. Orzech włoski owocuje jak #!$%@?, najlepsze są młode jak im skórka lekko schodzi i mają taki fajny, lekki smak wtedy.
@Kagernak: nie przejmuj się ja na razie wytrzymałem tylko 1 listopada. 2 uległem i tak do wczoraj…. Dziś chce w końcu wytrwać. Ehh a myślałem ze to będzie mój miesiąc…