Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co jest z tymi dziewczynami, każda tylko "podróże", nieważne dokąd, ważne byleby wyjechać - nawet na siłę. Najlepiej tanie loty, tanie noclegi. Lot o 3:00 w piątek z krakowa mieszkając w gdańsku? Dojazd o nieludzkiej porze? Powrót w nocy z soboty na niedzielę? Wymęczenie się tym wyjazdem? Pewnie, byle żeby jechać. Gdziekolwiek, byleby jechać. Co chcesz dokladnie zobaczyc? "Nie wiem, ale jedźmy".

Kolejna którą taką poznałem. Totalnie tego nie rozumiem. Lubię wyjechać, ale na dłużej, a nie na 2dniówki w najbliższy weekend gdziekolwiek. Gdzie się idzie #!$%@?ć jak koń po westernie, a sumarycznie i tak koszt wychodzi zbliżony w przeliczeniu na dzień jak w konkretnym wyjeździe.
Co one chcą sobie coś zrekompensować? Dodać? Pochwalić perfekcyjnym foto? Oszukiwać same siebie tymi zdjęciami przed koleżankami, tym, że są takie podróżniczki i spontaniczne? Nie chcę zabrzmieć jak z tagu przegryw, ale to już nie jest leczenie kompleksów?

#logikarozowychpaskow #kiciochpyta #podroze #wycieczka #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 38
@mirko_anonim: Po prostu ludzie wykorzystują możliwości. Jeszcze nie tak dawno - lot gdziekolwiek był poza zasięgiem przeciętnego Polaka, a obecnie to czasami groszowe sprawy.

Lubiłem tak jeździć. Z racji małego urlopu nie stanowiło to żadnego problemu dla mnie, aby np. spędzić noc w autobusie, cały dzień w jakimś mieście i wrócić nocnym autobusem. Podobnie z lotami 1 czy 2-dniowymi. Czasami spanie na lotnisku - naprawdę fajnie to wspominam i zawsze miałem
@mirko_anonim: Jezu, jak się było młodszym to jeździło się po całej Polsce na jeden wieczór do obcego miasta na koncert, wracało o 4 rano na podłodze na kacu. Ja na ten przykład nie potrafię siedzieć zbyt długo w domu, potrzebuje zmian, choćby przestrzeni. Lubię jeździć autem, pociągiem, rowerem dla samego przemieszczania się i dodatkowych bodźców. Osoba, która jedyne co chce robić to siedzieć w domu i oglądać seriale, w coś pograć
najlepsi w tym wątku są przygłupy które od razu szufladkują, że jak ktoś nie lubi podróżować to jest leniwy i nie korzysta z życia xD
bo wiadomo, że w życiu to możesz albo siedzieć przed TV albo podróżować, nic pomiędzy
tymczasem te ich podróżowanie polega na tym samym co robią na codzień tylko w innym miejscu
każda tylko "podróże", nieważne dokąd, ważne byleby wyjechać - nawet na siłę.


@mirko_anonim: Taka moda, bo można się łatwo chwalić innym i udowadniać na siłę że jest się lepszym bo gdzieś postawiło się nogę nawet na 5 minut.

Według mnie całe te 'podróżowanie' jest o kant dupy potłuc. Po kiego? W lwiej ilości przypadków nic ciekawego po drodze ci się nie stanie i masz dosłownie to samo do opowiedzenia jak kolejne
✨️ Autor wpisu (OP): > Ja lubię podróżować z plecakiem po nietypowych polskich miastach i miasteczkach i jakoś nie zauważyłam, żeby taki styl podróżowania zrobił się modny.

Dokładnie to!
Jednoczesnie wez takiej zaproponuj: Moze wycieczka po kraju autem w nieznane miejsca?
To nie ma opcji, zeby na to poszla. "Po co, to juz lepiej jedzmy jeszcze raz do wiednia na citybreak, zobacz sa tanie loty w sobote rano, w niedziele o
@programista15cm: może trochę się też źle wyraziłem poprzez skrót myślowy, ciężko zawrzeć każda możliwa opcje.

Typem odpoczywającego domatora. I ja nie mialem nic złego na myśli, sam taki jestem.

Rozumiem, że są ludzie którzy z racji zawodu przemieszczają się po Polsce, świecie i na prawdę wolą spędzić ten wolny czas leżąc na hamaku w przydomowym ogródku i czytając książkę.
@programista15cm:
Nie rozumiem Ciebie za bardzo, czemu akurat do mnie pijesz
w którym miejscu ja napisałem, że nie da się podróżować bez sraczki? xD Ja nawet nie poruszyłem w swoich komentarzach tematu wyższości czy niższości szybkich spontanow nad planowanymi wycieczkami. W sumie do per se podróży to odniosłem się że ktos woli podróżować a ktoś inny leżeć w ogrodku, to chyba logiczne że pomiędzy jest jeszcze milion innych opcji i nie
@mirko_anonim: laski nie są często tak ambitne jak faceci. Nie interesuje ich rywalizacja i ciężka praca nad sobą żeby zobaczyć rezultat. Kobiety lubią się chwalić i mieć pozycję społeczną a przy okazji zrobić sobie z życia jakąś przygodę ale nie dużym kosztem wysiłku. Stąd podróże, jeździsz i jest przyjemnie,. jedynie trzeba kasę zbierać. Mało wysiłku, dużo przyjemności dla mirabelek w słońcu, możliwość poznania zagranicznego czada i chwalenie się znajomym o ,"