Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co jest z tymi dziewczynami, każda tylko "podróże", nieważne dokąd, ważne byleby wyjechać - nawet na siłę. Najlepiej tanie loty, tanie noclegi. Lot o 3:00 w piątek z krakowa mieszkając w gdańsku? Dojazd o nieludzkiej porze? Powrót w nocy z soboty na niedzielę? Wymęczenie się tym wyjazdem? Pewnie, byle żeby jechać. Gdziekolwiek, byleby jechać. Co chcesz dokladnie zobaczyc? "Nie wiem, ale jedźmy".

Kolejna którą taką poznałem. Totalnie tego nie rozumiem. Lubię wyjechać, ale na dłużej, a nie na 2dniówki w najbliższy weekend gdziekolwiek. Gdzie się idzie #!$%@?ć jak koń po westernie, a sumarycznie i tak koszt wychodzi zbliżony w przeliczeniu na dzień jak w konkretnym wyjeździe.
Co one chcą sobie coś zrekompensować? Dodać? Pochwalić perfekcyjnym foto? Oszukiwać same siebie tymi zdjęciami przed koleżankami, tym, że są takie podróżniczki i spontaniczne? Nie chcę zabrzmieć jak z tagu przegryw, ale to już nie jest leczenie kompleksów?

#logikarozowychpaskow #kiciochpyta #podroze #wycieczka #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 38
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Mirkoanonim to kopalnia #!$%@? wieksza niz wspomniany przez OPa przegryw XD
To, że spotkałeś kolejną laskę, która chcę trochę żyć, a nie przeżyć to nie znaczy, że coś z nią nie tak. Czego oczywiście nie neguję, że lwia część lasek ma pasję: "podróże"
Poza tym, popatrz na to z innej strony - są setki facetów, które spotykają się z księżniczkami pokroju " Pociągiem??!! W życiu, jedźmy autem", "Tani lot
  • Odpowiedz
@mirko_anonim ktoś ci każe gdzieś jeździć? Zaprasza cie? Na siłę porywa? To jaki jest twój problem?

Nie wiem ile masz lat, ale już pora odkryć, że różni ludzie lubią w różny sposób spędzać czas
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 8
Anonim (nie OP): foteczka na insta
foteczka na fb

można dopiec koleżankom, to zwykła atawistyczna rywalizacja która ma lepsze geny bo wyrwała faceta który zapewnia jej bogate życie
im więcej miejsc, tym ważniejsza
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 6
Anonim (nie OP): Też tego nie ogarniam.

Tłuc się jak hipisi czy narkomani, jak popadnie i gdzie popadnie.
Srania po krzakach tylko brakuje.

Moja Ex taka
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Nie wiem, nie rozumiem takiego podejścia. Ja lubię wszystko sobie zaplanować. Wiedzieć gdzie, kiedy i po co jadę, czego będe potrzebować, jak dojadę z punktu A do punktu B, ile mniej więcej wydam na wyjazd. Już nie wspominając o tym, że wyjazd, gdzie sam dojazd trwa prawie cały dzień na mniej niż tydzień to strata czasu. Nie dobraliście się w tej kwestii ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@mirko_anonim a te podróże to się sprowadzają do zrobienia fotki na insta w hotelu i siedzeniu na piździe bo się nie chce chodzić nigdzie, a po jakimś czasie już nawet fotek na insta nie ma bo na każdą propozycję żeby gdzieś wyjść, wyjechać to nie ma ochoty xD
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ogólnie to się nazywa życie, są ludzie, którzy chcą doświadczać czegoś innego, zobaczyć, a jeśli nie mają kasy to robią to tanio. Zła wiadomość jest taka, że znam kilka młodo zawartych małżeństw, które się rozpadły, bo facet był takim januszem "a po co to?", który by siedział w domu i pijał wódeczkę z kolegami - tu nie ma akurat pytań "a po co?".
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ludzie często żyją na socjal mediach, jak Cie tam nie ma, nie istniejesz. To jest również motywacja do znoszenia niewygod podróży, bo wystarczy jedno zdjęcie i jesteś w centrum uwagi wśród znajomych, bliskich - no i jakby nie patrzeć, podróżowanie jest prestiżowe. Trzeba mieć kasę i czas
  • Odpowiedz