Wpis z mikrobloga

Właśnie zobaczyłem na YouTube gościa o nicku "Budda.TV", skąd ziomeczek ma tyle kasy w tym wieku? Z ciekawości obejrzałem wywiad z nim na kanale "Duży w Maluchu" z 2020 roku i opowiadał tam, że pracował w Anglii na zmywaku i robił 10k na uberze i 8k na CallCenter w 2020 roku. Jest to możliwe? Bo coś mi się wydaję, że jest to śliski typek.
#polska #polskiyoutube #famemma #youtube #kiciochpyta #pracbaza
rydzniznic - Właśnie zobaczyłem na YouTube gościa o nicku "Budda.TV", skąd ziomeczek ...

źródło: budda

Pobierz
  • 32
@rydzniznic póki co nie ma na niego żadnych większych brudów. 8k w call center jest realne nawet kilka lat temu. Potem fotowoltaika w złotym jej okresie i wypożyczalnia samochodów w świetnym okresie do tego. Teraz jest rozpoznawalny, własne ciuchy, eventy samochodowe, współprace. W dodatku ma jakieś osiągnięcia drifterskie.
@rydzniznic: Cudów nie ma. Pralnia na początku, teraz może już legal, bo ma zasięgi i zarabia. Przecież leasing Lamborghini to będzie wkład własny - jakieś 400 koła plus rata 35 koła miesięcznie plus ubezpieczenie AC z 50 koła, plus opony, plus serwis itd itd. I trzeba mieć zdolność na 2 miliony, brak długów i dobry bilans firmy.
@CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu: i tak i nie, ten Jose potrzebował fanbase pod rozwój biznesu i tego swojego illegalnight, budda w to wszedł, został twarzą i słupem. Potem poszło z górki, loterie, konkursy (z których jest giga kasa, jak ktoś zna schemat to wie jak to działa, teraz sporo ludzi na yt to robi, bo to jest NAPRAWDĘ ez kasa). Swoją drogą gość ma łeb na karku, bo obraca milionami, fury bierze w leasing
na call center gadał ze był najlepszy we "wciskaniu shitu innym", chwalił się tym z dumą, że jest super w nabijaniu ludzi w butelkę, także reszty można się domyślić


@KoninaBeZiomeczka: czyli po prostu jest mocno charyzmatyczny, po czym zostal influencerem z ogromnymi zasiegami? no niesamowite, cos musi byc sliskiego w tym ze typ dobrze porusza sie w robocie gdzie trzeba wplywac na ludzi, i ma hajs z tego ze tysiace typow