Wpis z mikrobloga

Umnie mi ktoś podsumować Kubę, bo ja się pogubiłem? On jest wdowcem, rozwodnikiem czy alimenciarzem? Z iloma matkami ma tę trójkę dzieci i czy ta cała Ada jest jedną z nich? #rolnikszukazony
  • 12
  • Odpowiedz
@PepikPL: Gdyby nie ten jego liczny przychówek, Ania już dawno by go wybrała. Rozsądek nie pozwoli jej związać się z nim. Do tego dochodzi ta jego ostatnia kobieta, która wciąż za nim lata. Byłyby kwasy. Ania raczej da sobie z tym spokój. Kuba ma za dużo bagażu. To komplikuje mu życie osobiste. Nie będzie mu łatwo znaleźć partnerki na stałe. Zapewne teraz żałuje, że tak wcześnie zaczął życie seksualne. Zdaje się
  • Odpowiedz
@mane_tekel_fares: Zapewne tak jest. Na 3 dzieci to on ma jakieś 3000 zł alimentów. Alimenty to finansowe kajdanki na wiele lat. Ania z pewnością nie będzie chciała finansować efektów błędów młodości Jakuba.
  • Odpowiedz
@galicjanin: Zgadza się. Płacisz, płacisz i końca spłat nie widać. Przypadek Jakuba to idealny przykład ku pokrzepieniu serc dla tych, którzy będąc w wieku np. 25 lat nie mieli jeszcze dziewczyny. Lepiej chyba być niedoświadczonym singlem bez zobowiązań niż mieć dziecko w wieku 20 lat, potem drugie, trzecie....I w wieku lat 30 tu płacić alimenty na trójkę dzieci co skutecznie odstrasza potencjalne partnerki od wiązania się z takim delikwentem.
  • Odpowiedz
@Aprilwine: no ale w ojcostwie nie tylko o płacenie chodzi? Wypadałoby mieć jeszcze jakaś więź z tymi dziećmi, interesować się, spotykać? A więź jest na całe życie, nie do 26 roki życia.
  • Odpowiedz
Gdyby nie ten jego liczny przychówek, Ania już dawno by go wybrała


@Aprilwine:

To chyba zaleta - trzech darmowych roboli.

Najstarsze dziecko ma już 11 lat - do szklarni z pomidorami będzie jak znalazł. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@abandon: Gdyby te dzieciaki z nim mieszkały to może jeszcze dałoby się je zagonić do roboty, ale one chyba mieszkają z matką, a gość tylko na nie płaci więc dla Pomidorowej to raczej słaby deal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz