Wpis z mikrobloga

Oglądałem z paroma dziewczynami Aquamana i nagle zaczęły mówić, że im nie podobają im się za bardzo umięśnieni faceci, a ten Aquman jest akurat w sam raz idealnym przykładem jaki im się podoba, że nie jest przesadnie umięśniony xD

Żyjemy w symulacji, bo jakiś czas temu na Wykopie inny Mirek pisał, że koleżanka w pracy mu mówił, że od wysportowanych bardziej lubi tatusiowatych chłopów i za przykład też podała Mamoa będącego na sterydowej bombie

Internetowa parodia miesza się z rzeczywistością przerwijcie już tą symulacje

A może to mi się myli i jednak Mamoa wcale nie jest na żadnym wysokim kulturystycznymi poziomie i jest to normalna sylwetka dla kogoś kto coś tam czasem ćwiczy?

#blackpill #przegryw #logikarozowychpaskow #rozowepaski
Bananek2 - Oglądałem z paroma dziewczynami Aquamana i nagle zaczęły mówić, że im nie ...

źródło: IMG_0203

Pobierz
  • 66
@Bananek2: @Bananek2: Mi się wydaje że on nie jest przesadnie umięśniony. Od dziecka sport, regularnie zdrowa dieta i sposób prowadzenia się. Treningi latami dają dobre efekty.

Pszesadnie umięśnieni są kulturyści na bombie porównaj sobie.

Bawi mnie to waszę gadanie o nieosiągalności niektórych sylwetek i gadki o basenach. Lenie jesteście i tyle, w dodatku leszcze.

Spadam na siłkę.
@Bananek2 @CloudSpanner

No bo tak to wygląda i dotyczy nie tylko karyńsk l 20 które mają sprany mozg dzisiejszymi standardami. To po prostu kobieca ignorancja.

W czasie jak zarzuciłem silownie na jakiś czas moja mama, l. 60, wtedy powiedziała że super wygladalem to x lat temu i może bym wrocil do sportu, bo wtedy wyglądałem zdrowo.

Ps. Czasy o których mowila to wtedy gdy mialem z 9 lat stazu treningowego, robiłem w
  • 28
@KevinTworzySam: sam we własnym komentarzy napisałeś o sporcie od dziecka i o treningach latami xD

Treningi latami

Od dziecka sport


To nie jest nic trudnego po prostu trenuj od dziecka przez długie lata bro. Normalna sylwetka, wystarczy tylko wiele lat ćwiczeń

z żadnymi dziewczynami nie oglądałeś żadnego filmu, to tylko twoje mokre projekcje w głowie xD


@naganiaczherculesa: oglądanie telewizji w jednym pokoju z paroma osobami płci żeńskiej to jest scenariusz
@Bananek2: Mogę cię zaskoczyć, ale jest grupa ludzi, która trenuje po prostu bo to daje dobre samopoczucie i konsekwetnie buduje atletyczną sylwetkę.

Zachęcam Cię do rozpoczęcia już dziś.

Skoro zapraszasz panienki na filmy to dlaczego udzielasz się na tagu przegryw? Proszę o odpowiedź.