Wpis z mikrobloga

Oglądałem z paroma dziewczynami Aquamana i nagle zaczęły mówić, że im nie podobają im się za bardzo umięśnieni faceci, a ten Aquman jest akurat w sam raz idealnym przykładem jaki im się podoba, że nie jest przesadnie umięśniony xD

Żyjemy w symulacji, bo jakiś czas temu na Wykopie inny Mirek pisał, że koleżanka w pracy mu mówił, że od wysportowanych bardziej lubi tatusiowatych chłopów i za przykład też podała Mamoa będącego na sterydowej bombie

Internetowa parodia miesza się z rzeczywistością przerwijcie już tą symulacje

A może to mi się myli i jednak Mamoa wcale nie jest na żadnym wysokim kulturystycznymi poziomie i jest to normalna sylwetka dla kogoś kto coś tam czasem ćwiczy?

#blackpill #przegryw #logikarozowychpaskow #rozowepaski
Bananek2 - Oglądałem z paroma dziewczynami Aquamana i nagle zaczęły mówić, że im nie ...

źródło: IMG_0203

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PfefferWerfer: No bo jest "ciekawie brzydki" i to nie jest jakaś odosobniona opinia różowej. To jest określenia na gościa, który nie ma urody typowego czada, ale mimo tego może podobać się kobietom, tak jak np Statham, czy Tom Hardy.
  • Odpowiedz
@Bananek2 Momoa nie jest kulturystą ani wcale nie musi być na żadnych sterydach. Ale niewątpliwie jest dobrze zbudowany. Musi regularnie ćwiczyć. Zapewne pod okiem trenera i dietetyka. Różne suplementy (ale niekoniecznie sterydy) też są raczej grane.

Można #!$%@?ć podobnie jak on o ile się nie jest odpadem genetycznym. Ale to jest dobrych kilka lat regularnego dymania na siłce, co najmniej 3-4 razy w tygodniu i też dbanie o michę i suple.
  • Odpowiedz
@Bananek2: mamoa na sterydach? Gdyby on brał sterydy to by nie był ta ulany i łape miał by większą. To są geny chłopie i dobre jedzenie na które Cię nie stać
  • Odpowiedz
  • 23
@KevinTworzySam

Oczywiście, że to jest osiągalna sylwetka. Ale wymaga już poświęcenia wielu godzin czasu, regularnych treningów siłowych, diety, suplementacji, jakichkolwiek predyspozycji, obeznania w temacie, albo posiadanie kogoś kto się zna. To nie jest sylwetka kogoś, kto od niechcenia co jakiś czas pójdzie na siłkę i na basen czy pobiega i sobie po prostu zdrowo je.
  • Odpowiedz
  • 8
dobre jedzenie na które Cię nie stać

@leeaxe: a co to jest za zajebiste jedzenie? W praktyce najzdrowsze jedzenie jest tanie, a taka najbardziej bogata w mikroelementy wątróbka jest nawet tańsza od zwykłego mięsa. Na rzeczy typu sok z buraków stać przeciętnego człowieka. Czy masz na myśli jakieś super ekskluzywne steki z ze specjalnie certyfikowanej hodowli wołowiny czy co innego?
  • Odpowiedz
@Bananek2: Do teraz pamiętam jak z koleżanką z roku gadałem i powiedziała mi ,że ona lubi takich zwykłych trochę nerdowatych facetów. Spytałem o jakiś przykład to ta mi powiedziała ,że taki Henry Cavill. XDD
  • Odpowiedz
@leeaxe: @szpongiel widać zerową wiedzę. W hollywood każdy bije towar, bo nie opłaca im sie do różnych roli przygotowywać latami xd, zaraz powiecie, że Rock jest naturalny, przeciez je DOBRE JEDZENIE do ktorego nie mamy dostępu. Jakby była różnica w białku z kurczaka i perliczki.
  • Odpowiedz
@Ulyssos: oczywiscie ze nie chodzi o to, że sylwetka Momoy jest niemożliwa do osiagniecia naturalnie (ale po pewnie wielu latach, nie roku czy dwóch, raczej 5-7), ale jesli chodzi o ramy czasowe + jak czesto siedzą na jednocyferkowym bodyfacie to..
  • Odpowiedz
@Ulyssos: porównaj sobie zdjęcie rocka i mamoa, porownaj ich zdjęcia z młodości, zobaczysz że mamo mógł zbudować taka masę naturalnie, wcale nie są to imponujące wyniki zresztą więcej ma tłuszczu na sobie niż mięśni. A zobacz sobie rocka. To jest góra odciętych mięśni i żył grubości weza ogrodowego. Jezeli nie ma jakiejś genetyki zajebistej to znaczy że jest pokuty. Lepiej poświęcić trochę czasu na silce niż w wieku 30-40 #!$%@?ć
  • Odpowiedz
  • 2
chodziło mi o nie przetworzone jedzienie

@leeaxe: a nieprzetworzone jedzenie nie jest tańsze od przetworzonego? Podstawowe warzywa nie są drogie w porównaniu do alternatyw, przeciętny obiad Polaka ziemniaki mięso i surówka to jest właśnie nieprzetworzone jedzenie
  • Odpowiedz
@Bananek2 typ nie dość że jest mega dzikiem (wysoki), to przecież jeszcze przed SGA był #!$%@?, dobre geny plus jakieś wspomagacze i ma, jeden na 20mln
  • Odpowiedz
@leeaxe: czekaj, czy to w przypadku rocka powiedziałeś 'jeśli nie ma zajebistej genetyki'? Rock to jeden z najwiekszych sterydziarzy w hollywood, nie ma opcji, że nie kłuje xd.
Momoa ma dużą masę mięśniową, ale i zajebiste inserty itd. Jego sylwetka jest pewnie osiągalna, tak jak mowilem, w bliżej 10 niż 2 lat, i to trzymając super michę, odpoczywając zawsze odpowiednio itd. Osobiście wątpię, że nie kłułby chociaż trochę dla szybszej
  • Odpowiedz