Wpis z mikrobloga

  • 284
@Influ3nD: za każdym razem. Nie oddaję już nic za darmo - piszę chociaż te 20zł, albo "dobre piwo". Napisać np. "należy sobie zapewnić transport i wyniesienie, potrzeba 3 mężczyzn" to ktoś odpisze, czy mam 2 osoby do wyniesienia. Nie k*rwa, przez to oddaję za darmo, że w cenie czasem dość solidnych rzeczy jest wyniesienie i zabranie przedmiotu z moich oczu.
  • Odpowiedz
@Influ3nD rel. Raz jak wystawiłem "siatke" ubrań Za darmo bo w nich nie chodziłem a chciałem się pozbyć to napisał do mnie jakimś dom opieki czy cus że oni to wezmą ale to Ja mam do nich wysłać na własny koszt.. Po godzinie przyszła jakaś inna pani wzięła i Elo
  • Odpowiedz
@Influ3nD: wystawiłem na olx ziemię do oddania za darmo, dopisałem, że Załadunek i transport we wlasnym zakresie. Jakoś tydzień temu dzwoni pan, że on chętnie weźmie ode mnie tą ziemie, tylko żebym mu ją przywiózł...
  • Odpowiedz
@Influ3nD dlatego po bombelku albo rzeczy wywalalem albo wrzucałem do PCK czy wiozłem do domu samotnej matki - ze 2 razy wystawiłem na OLX za grosze i to więcej pisania i trucia dupy niż zarobku
  • Odpowiedz
@bachus: Próbowałem oddać basen za darmo, obserwowało kilka osób, w końca napisała jedna, czy jej nie wyślę. Oddam do PSZOKu po prostu, ale nie chciało mi się tego zawozić.
  • Odpowiedz
@Influ3nD: Sprzedawałem łóżeczko z materacem za 100. Gościu z marszu targował się o 10 zł. OK.
Przyjeżdża i poprosił mnie czy mu nie pomogę znieść do samochodu. Powiedziałem mu, że za 10 zł. No i i finalnie sprzedałem łóżko za 100zł.
  • Odpowiedz
@Influ3nD: Kiedyś deskorolke wystawiłem za free, też takie fikołki miałem z matką 3 dzieci, które chcą deskorolke, ale są biedne i czy mógłbym wysłać na mój koszt.
  • Odpowiedz
  • 3
@dawid-hopek

rel. Raz jak wystawiłem "siatke" ubrań Za darmo bo w nich nie chodziłem a chciałem się pozbyć to napisał do mnie jakimś dom opieki czy cus że oni to wezmą ale to Ja mam do nich wysłać na własny koszt.. Po godzinie przyszła jakaś inna pani wzięła i Elo


Następnym razem jak do Ciebie napisze dom opieki to daj znać, przeleje Ci te 30zl to nawet na harnasia Ci zostanie.
  • Odpowiedz
@Influ3nD: mieliśmy taki basen materiałowy z pilkami dla małego dziecka. Żona wystawiła za darmo na olx. Ostrzegałem ją ale cóż, chciała.
Jakieś telefony od marud. Głupie pytania. 2 czy 3 osoby się umówiły na konkretny termin. Oczywiście nikt się nie pojawił.
Po 3 tyg bez sukcesu i ciągłego zalegania basenu w domu wystawiłem na olx za 25pln. Po 3 dniach odezwał się konkretny gość, przyjechał, bez marudzenia wziął i jeszcze zadowolony.
  • Odpowiedz
  • 4
@Influ3nD no kurde normalnie pic rel. Dokonanie tak miałem jak oddawałem swoją wersalkę miesiąc temu. Szkoda mi było wyrzucić, bo była w dobrym stanie i sądziłem, że komuś się przyda. Oczywiście znalazła się taka co miałem zawieźć 50km, wnieść i jeszcze obiad ugotować. Ludzi konkretnie powaliło.
  • Odpowiedz
@Influ3nD: ja ostatnio likwidowałem akwarium i wystawilem ryby do obioru za darmo. Z 50 wiadomosci „czy aktualne??”. Ogloszenie wstawione 5 minut temu. Odpisuje ze tak. Kontakt sie urywa xD
  • Odpowiedz
@Nera7 ludzie są różni. Ja jak oddawałem wersalkę za darmo to przyjechał koleś z przyczepką i synem do pomocy i jeszcze pół litra bolsa mi zostawił, podobno z wesela syna właśnie zostało.
  • Odpowiedz
  • 0
@JackDaniels powiem Ci, że nawet tego nie oczekuję. Wiedziałem, że wersalka jest stara, ale nie była zarwana, a materiał był cały, więc szkoda mi było wyrzucić na śmietnik, bo wiem że są ludzie, którzy faktycznie są w potrzebie. Nie mniej jak to widzę to krew mi się od razu gotuje. Takim ludziom odpisywałem, że za 1000 zł mogę im zawieźć i wnieść do chaty żeby tylko spławić baranów xD
  • Odpowiedz