Wpis z mikrobloga

@chimeryczna_chimera: wykop stoi patostreamami, patokanałami i tagiem przegryw (choć to raczej zachodzące na siebie grupy). Obawiam się, że średnia wieku tutaj, po migracji na nową wersję serwisu spadła w okolice 16-18 lat. Oczywiście żaden programista 15k się nie przyzna, że z informatyką ma styczność dwa razy w tygodniu na lekcji ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@Katiee: Ja słysząc że ktoś jest po 30 to myślę że to dorosła odpowiedzialna osoba... A później przypominam sobie że mi dalej w głowie nie ślub i kredyt oraz dzieciak a tripy z rushofom imprezy itd a na budziku 31 xD
@chimeryczna_chimera: Już dawno, zobacz sobie jaki mamy poziom większości bordowców. Ci co najbardziej drą ryja i próbują obrazić rozmówcę- mają najwięcej plusów nawet jeśli mają gówno do powiedzenia. Na tym portalu już nie liczy się kontent tylko tryhardowanie żeby być śmieszkiem poza kontrolo. Zobacz ile jest zwolenników płacenia za YT- to też o czymś świadczy. Taki Człowiek_ludzki czy PiotrFr- zobacz sobie ich profile i dlaczego są bordo. Są prowokatorami, a że
Jak chcesz być bordo


@DonRzoncy: nastąpiła taka inflacja bordo, że wystarczy jedno znalezisko 200 wykopów i masz bordo na parę miesięcy plusy praktycznie nic nie dają.

Źródło: wbiłem bordo chwilę po wykopie 2.0 znaleziskiem o hejto, które spadło z rowerka, zanim zarobiło 300 wykopów, po kilku miesiącach jak bordo spadło nic nie zmieniło uzyskanie w sumie z 3k+ plusów za komenty w krótkim czasie.
@Influ3nD: Dzisiaj jak sobie z ziomkiem pykałem w #csgo to małolaty do mnie "proszę pana" mówili.
Z jednej strony pełna kultura wśród młodzieży ale z drugiej strony zabolało...
(°°