Wpis z mikrobloga

#calypso #silownia #trening #sport #fitnessboners #cwiczenia
Jeśli chodzi o siłownie to odradzam Calypso Zapisałem się na okres próbny przez internet nawet nie poszedłem bo zmiana planów a dostałem karnet roczny i wezwanie do zapłaty xd wtopa życia i 1200 zł w plecy bo nie można było zrezygnować. Ani razu nie byłem na siłowni bo to oszustwo czyste w biały dzień a z oszustami nie chce mieć nic wspólnego
  • 13
  • Odpowiedz
@Kamien3555: Pytanie w jaki sposób to było ci przedstawione. Myślałeś że po okresie próbnym nie zostanie ci przedłużona umowa tak?

podeślij linka do tej oferty z której skorzystałeś. Być może serio przedstawili tą oferte w taki sposób że wprowadzała w błąd, wtedy taka sprawa w sądzie jest do wygrania (choć pewnie i tak by do niej nie doszło bo nie chcieliby się sądzić w sprawie która jest z góry przegrana)

Hmm
  • Odpowiedz
@spacexdragonbaritone: było trzeba zarejestrować się na stronie aby mieć kilka dni za darmo okres próbny tak też zrobiłem ale w związku ze zmianą planów nie poszedłem na siłownię nie odebrałem karnetu , okres próbny się zakończył a ja dostałem karnet roczny bo tak było w regulaminie dostałem list o wezwaniu do zapłaty po 3 miesiącach bo nie przeglądam poczty e-mail a tam coś było z płatnościami (faktura elektroniczna) za każdy miesiąc
  • Odpowiedz