Wpis z mikrobloga

Czy e60 to dobry wybór? Myślę zarówno nad sedanem, jak i kombi. Generalnie wolałbym benzynę, najlepiej 2.2 albo 2,5 (żeby spalanie, oczywiście w lpg mnie nie zabiło). Nigdy też nie jeździłem napędem na tył, więc się trochę boje (jeżdżę rozważnie, nie na wariata) #bmw #motoryzacja #auto #samochody
  • 16
@SuperGosc11: To mi nie grozi, jakoś nie lubię zapierdzielać nawet na autostradach czy ekspresówkach. Za to lubię to uderzenie prędkości podczas wyprzedzania, a potem znów spokój
@shael e60 z takimi silnikami zrobi wiecej halasu niz przyspieszenia. Z kolei te 3L benzyny sa jakies wadliwe. Cos ze wtryskami sie #!$%@? ale to wiecej info w google
@shael kurde, tyle lat minęło, a te stare furki falej frygają po Monachium. Myślę, że jeśli uda się dorwał zadbany egzemplarz to #!$%@? jeszcze kolejne 20 lat!
Czy e60 to dobry wybór?


@shael: O ile trafisz na dobry egzemplarz to oczywiście, że tak. Natomiast tutaj trzeba pamiętać iż no niestety ogromna część z nich to zajechane sebo-januszo wozy które e39 zastąpiły skutecznie na polskich ulicach. Najlepsza będzie wersja z silnikiem jeśli chodzi o moc po środku + o ile nie jeździsz jak debil i nie masz prawa jazdy od pół roku to napęd na tył nie powinien stanowić
Nigdy też nie jeździłem napędem na tył, więc się trochę boje


@shael: E60 nie ma w standardzie DSC? W e39 mam i działa świetnie. Mokro, śnieg bez znaczenia, nie zarzucę bokiem, nie ma szans. A nie raz szybko rondo brałem w niekorzystną pogodę i było czuć jak DSC działa.