Wpis z mikrobloga

ubrać butów


@mateos11: jeśli wyrażenie "ubrać coś" rozumiesz jako "włożyć to coś na siebie" to czy tak samo rozumiesz "ubrać choinkę", "ubrać lalkę", "ubrać dziecko" a jeśli nie to dlaczego?
@mateos11: tak Białoruś, odstaw ten towar. Gdzie te wojska na ulicy po przegranej PISu? Taka Białoruś że w wyborach bez problemu obecna władza traci większość a ludzie mogą dowolnie organizować manifestacje. Masz sprany beret od TVNu xd
jeśli wyrażenie "ubrać coś" rozumiesz jako "włożyć to coś na siebie" to czy tak samo rozumiesz "ubrać choinkę", "ubrać lalkę", "ubrać dziecko" a jeśli nie to dlaczego?


@siepan: Z ciekawosci - jest cos zlego czy nieprawidlowego w wyrazeniu ubrac buty, dziecko, choinke czy lalke? Bo pochodze ze Szczecina i to dla mnie brzmi calkowicie normalnie i tak sie mówi. :D
@Stalionnn: Jeśli chodzi o przekaz propagandowy to tak mamy Białoruś. TVP w niczym nie różni się już od telewizji białoruskiej czy ruskiej.
A ty masz spaprany czerep od tvp i nie widzisz różnicy między dzisiejszym tvp a tym za po, a różnica jest i to ogromna choćby przez to że wtedy dziennikarze powiązani z PiS pracowali, dzisiaj powiązanych z PO, lewicą itd nie ma...
@mateos11: @Wejszlo matematyka mówił że jeśli TVN i TVP będą prorządowe. A będą. To mamy typową Białoruś. Nie negujcie oczywistych faktów. Teraz było TVN vs TVP. A będzie TVP, TVN republika? Hahaha. Czyli typowy zamordyzmu i jedna linia propagandowa. Białoruś.
@andrzej-roman: może nie widzę różnicy bo nie oglądam TVP skoro mam całkowicie neutralny Polsat xd na Białorusi na pewno też mają inne kanały niezależne i mogą przełączyć a nie wróć nie mają a Ty masz zryty beret. Tak władza doprowadziła TVP do rangi tuby propagandowej ale do kiedy wszystkie stanowiska mediów będą obsadzane przez rząd zwykłą większością to się nie zmieni i nie widzisz tego
@Stalionnn: I znowu. Porównywanie TVNu do TVP jest idiotycznym porównaniem ale nie dziwi mnie że wyborca partii tego nie ogarnia, no ale tak jest jak propaganda 24h napieprza jedno i to samo. Jesteś tego chodzącym dowodem że Kurski odwalił kawał dobrej roboty, Goebbels byłby dumny z niego.
@andrzej-roman: to że TVN ma prywatne finansowanie nie sprawia że jest stacją bezstronną. Wyprany mózg masz Ty . Powiedz mi jak zostanie zrealizowany konkret o postawieniu przed Trybunał Stanu polityków PISu? Wytłumacz mi geniuszu? Kolejna rzecz płakaliście nad rozdawnictwem PISu, dla odmiany kredyt 0% , renta wdowia, podwyżki dla każdego. W zamian podatek od pojazdów spalinowych na które PiS się zgodził a KO to klepnie xd