Wpis z mikrobloga

Dzisiaj jest ten dzień w którym na ulicach pojawiają się auta których od lat, zdawałoby się, już nie ma xD Polonezy Atu, stare Skody Favorit i wszelkiej maści inne grzybowozy, na co dzień trzymane przez dziadków w garażach, dzisiaj tłumnie wyjeżdżają dowieźć swoich właścicieli na cmentarze. Jeśli czasem zastanawiacie się co stoi w tych, nigdy nie otwieranych, post prlowskich garażach, to dzisiaj możecie zobaczyć co tam seniorzy w nich skrywają ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#samochody #motoryzacja #gownowpis #starzyludzie
Zgrywajac_twardziela - Dzisiaj jest ten dzień w którym na ulicach pojawiają się auta ...

źródło: obraz_2023-11-01_092243486

Pobierz
  • 42
@Zgrywajac_twardziela: pfff, kiedyś ustrzeliłem normalną porą (a nie na 1 listopada) prawdziwy rarytas, czarne scorpio mk1 z czarnymi blachami i właścicielem rocznik 1930-40 na oko - skubaniec nim na daily jeździł XDDD jakby nie było to favo, szmatu i inne kabanosy-lanosy jednak występują JAKOŚ w naturze ( ͡° ͜ʖ ͡°)- a scorpio, ściery czy inne oriony nie

SonyKrokiet - @Zgrywajac_twardziela: pfff, kiedyś ustrzeliłem normalną porą (a nie na...

źródło: obraz_2023-11-01_103615809

Pobierz
@Zgrywajac_twardziela: W sumie cały tydzień, tylko nie w godzinach popołudniowych, a raczej porannych i przedpołudniowych, gdy na ulicach mniejszy ruch. Widziałem fiaty 126p, cinqucenta, jakieś stare modele fordów, daewoo itp. wszystkie w stanie kolekcjonerskim (ʘʘ)
Ja się z tego nie nabijam, tylko interesuję.
Ciekawe czy nasze pokolenia będą mogły mieć gdzieś jakieś stare auto, do którego można wejść i jechać? Czy w którymś momencie opłaty za przechowywanie
@Monochrome_Man @Zgrywajac_twardziela No XM na daily to już trzeba mieć chyba pojęcie o tych hydrozagadkach i drugiego dawce w garażu obok :D jeszcze niedawno parę w Poznaniu widziałem na chodzie, ale albo zaczęły stać i się opuszczać coraz niżej na parkingach albo zniknęły całkiem. A szkoda, kiedyś chciałem kupić ale każdy mech odradzał i teraz nie powiem ze nie żałuję bo żałuję :D
@Zgrywajac_twardziela I taki zadbany grzybowóz pokroju Poloneza czy innej Favoritki na czarnych blachach jest milion razy ciekawszy niż setne mocne BMW czy Ferrari, których lata po miastach wojewódzkich tak dużo, że spowszedniały mocno. A klasyk to klasyk ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@SonyKrokiet Scorpio na czarnych? Uuu, to właściciel chyba się zajmował przemytem ( ͡° ͜ʖ ͡°)