Wpis z mikrobloga

@CeZ_: Pisałem o tym w tamtym tygodniu. Jedyne co się nie zgadza to to, że Andrzej nie był adminem. Jak w każdej dużej firmie, taka praca rozkłada się na kilka osób w trybie zmianowym. O A. można mówić bardziej w formie dyrektora kreatywnego (co często przewijało się w napisach końcowych na trailerach). Andrzej i jego ekipa miała duży wpływ na to jak wygląda FAME - ich odejście może zwiastować duży chaos
@Rozmaryniusz: Tak, bo na pewno by zrezygnowali z pracy przy FAME ze względu na powrót Boxdela. Bo wcale inne patusy i ich zachowania im nie przeszkadzają.

Takie odejście może być też spowodowane zmianą kursu FAME - widać spadającą sprzedaż mogą sięgać po bardziej kontrowersyjne zestawienia.

Ale jak zawsze to tylko i wyłącznie gdybanie.
via Wykop
  • 2
Wreszcie zwolnili tego głupiego gimbusa


@essos: jak bym miał obstawiać to dostał lepszą propozycję w innej branży lub zwyczajnie nie chciał kontynuować pracy przy Fame z tysiąca różnych powodów. Bliżej od zwolnienia to tam pewnie było do kolejnej podwyżki
@CeZ_: Dochodzi też wypalenie i po prostu chęć zmiany otoczenia. Taka praca w FAME przez kilka lat jak jeszcze publicznie Cię jadą jest destrukcyjna. Po co się męczyć jak można robić coś łatwiejszego/lepszego.
via Wykop
  • 0
Tak, bo na pewno by zrezygnowali z pracy przy FAME ze względu na powrót Boxdela.


@RafDan: raczej @Rozmaryniusz 'owi chodzi o to, że powrót Boxdela do Fame bez tej ekipy będzie mniej przemyślany niż zaplanowałaby to ekipa, która odchodzi
@CeZ_: Jedna z osób, od której to wiem powiedziała mi, że nastroje wewnątrz są niezbyt przyjemne i ludzie niezbyt chętnie chcą dalej działać z Boxdelem, po tym co zrobił. Co by nie mówić, to dorośli ludzie, którzy mają zupełnie inny poziom empatii niż społeczność fanów Barona, która wierzy w jego każde słowo.
@Rozmaryniusz: Stary, jeżeli to co mówisz, jest prawdą, to super. Bo to świadczy że jeszcze nie wszyscy mają w głowie wirnik i zamiast poświęcić Boxdela który budował to z nimi dadzą mu drugą szansę, wiedząc jak ważny jest dla federacji i po prostu z szacunku do ich wspólnej wieloletniej pracy.

A jak jego "bliski współpracownik" tego nie widzi i wypiął dupe, to i lepiej, bo to znaczy że przy innym kryzysie
via Wykop
  • 0
Jedna z osób, od której to wiem powiedziała mi, że nastroje wewnątrz są niezbyt przyjemne i ludzie niezbyt chętnie chcą dalej działać z Boxdelem, po tym co zrobił.


@Rozmaryniusz: bo to świeża sprawa, z każdym dniem i kolejnymi ruchami Boxdela nastroje mogą iść w lewo lub prawo. Jeżeli Boxdel będzie dalej w Goats, odpali projekt z Buddą, powrót Aferek będzie regularny i dobrze przyjmowany to ludziom też się nastroje zmienią. Fame
@CeZ_: Prędzej uwierzę w koniec FAME i freaków, niż to, że Boxdel coś zrobi. Wiem, że tamta ekipa była w większym stopniu odpowiedzialna za to jak rozwijała się federacja niż Baron. Z jednej strony masz ludzi, którzy dbali o wizerunek marki, marketing, PR i inne sprawy organizacyjne - z drugiej strony włodarz o mentalności nastolatka, który co chwile porzuca projekt, albo jest bardzo nieregularny. Oczywiście może być tak, jak piszesz -
@RafDan: Kryzysów mieli i zażegnali wiele, więc teorię o wypięciu się wyrzuciłbym do kosza. W tej konkretnej sytuacji sprawa wygląda zupełnie inaczej. Ty prezentujesz wizję od strony Barona, który po zrobieniu problemu, tych którzy nie chcą z nim dalej współpracować, uznaje za zdrajców i ludzi, którzy się od niego odwrócili. Druga perspektywa jest taka, że po prostu ludzie mogą nie chcieć mieć nic wspólnego z osobą, która w wieku 19 lat
via Wykop
  • 0
@Rozmaryniusz: oczywiście, że w dużym stopniu była odpowiedzialna za to jak federacja jest odbierana przez ludzi, ale to zatrudnione osoby, które brały pieniądze właśnie za kreowanie wizerunku firmy. Czy zrobiły kawał dobrej roboty? Zdecydowanie. Czy są do zastąpienia? Tak. Nie wiem co ma w głowie Pasternak i Rozpara, ale na pewno nie zapominają, że to Gola z Boxdelem przyszli do nich z pomysłem, zaangażowaniem (Gola) i zasięgami (Boxdel) i to dzięki
Wiem, że tamta ekipa była w większym stopniu odpowiedzialna za to jak rozwijała się federacja niż Baron. Z jednej strony masz ludzi, którzy dbali o wizerunek marki, marketing, PR i inne sprawy organizacyjne - z drugiej strony włodarz o mentalności nastolatka, który co chwile porzuca projekt, albo jest bardzo nieregularny.


@Rozmaryniusz: Ale to co piszesz jest sprzeczne.

To że Boxdel jest twarzą i promuje, wiadomo od lat, tak samo że gdyby
@RafDan

To że Boxdel jest twarzą i promuje, wiadomo od lat, tak samo że gdyby on za to odpowiadał to by dawno upadło. Co ma porzucanie projektów poza FAME, do FAME? Akurat przy FAME regularnie prowadził programy, Aferki przed gala, eventy np. Losowania GTRa itp. Tu mu nie można nic zarzucić.


Oczywiście, ale z tego co wiem, to nie angażował się działania federacji od strony organizacyjnej - jego rola ograniczała się do