Wpis z mikrobloga

@GrochenMochen a co to pierwszy raz kiedy greta thunberg jest nazywana nastolatką, już przy sprawie z andrew tatem pisałem, że ludzie nadal nazywają ją dzieckiem. Odnoszę się do tego faktu, że ludzie robią to powszechnie, a nie do tego czy artykuł jest prawdziwy czy nie, w tym kontekście mnie to srednio interesuje, bo nazywanie Grety dzieckiem jest śmieszne.
@KubaGrom: nie kłam
Są 2 osobne artykuły o greecie z 27. 10
O 11 dali ten o książce tu greta jest jeszcze dobra
I o 16 o pokoleniu grety które okazało się wydmuszka bo poparła Palestyne
to nie logika xDD Logika opiera się na faktach.

nie wiesz czym jest logika, obiektywizm. Kto by się spodziewał, człowiek z ograniczonymi zdolnościami do myślenia stara się rozmawiać na tematy, których nie rozumie. Stare, znałem.


@NewBlueSky: Może gdybyś nauczył się czytać ze zrozumieniem, to odniósłbym się do twojego komentarza. Przeczytaj co napisałem linijkę wcześniej.

Poza tym często to, co powszechnie jest nazywane logiką, jest zwykłym ciągiem przyczynowo-skutkowym, który mieści się w
Poza tym często to, co powszechnie jest nazywane logiką, jest zwykłym ciągiem przyczynowo-skutkowym, który mieści się w normach rozumowania danej osoby, ze względu na jej poglądy.


@XpedobearX: a rozmawiamy o tym co jest powszechnie nazywane logika? Czy konkretnie co znaczy, ze jestem logikiem i poszukuje obiektywizmu, faktów i logicznego myślenia? i co jest problemem z tym baitowym tytułem.

A potem wy się dziwicie, że logicy mają z was bekę xDDD
Pod warunkiem, że sie tekst przeczyta, a nie sam nagłówek. To jakbyście rozmawiali o książce "Władca much" bez jej przeczytania i zastnawiali się po co książka o muchach?

@deeprest: jeśli artykuł jest za paywallem i słowa z nagłówka wyjaśniają dopiero gdzieś dalej, to niestety jest to narzędzie propagandy i nie obala słów w tytule. Nikt nie będzie płacić abonamentu, żeby dowiedzieć się, czy autorowi nie chodziło o coś zupełnie innego pod
a rozmawiamy o tym co jest powszechnie nazywane logika?


@NewBlueSky: Postawiłem hipotezę, że możesz być w błędzie, sądząc, że kierujesz się logiką i udowodniłeś to komentarzem o uchodźcach, widząc tylko swój pogląd. Zarówno twoja "logika" doszukuje się twojego poglądu, tak samo jak czyjaś "logika" wskazuje, że poszkodowanym i biednym należy pomóc. Masz tutaj starcie dwóch poglądów i obydwa są logiczne. Wszystko zależy od tego, jakie zdanie logiczne postawisz.

Czy konkretnie co
@Kalosz667: To czemu @wojna wrzucił tu tytuł artykułu zachęcającego do kupowania książki Grety, która akurat wyszła? I którego nie czytał. Przecież gdyby miał na myśli zupełnie inny artykuł to wrzuciłby ten inny?