Wpis z mikrobloga

@PiersKurczaka: Gwiazdowski prezentuje normalne poglądy umiarkowane, najbardziej podoba mi się jego pomysł o równej emeryturze dla wszystkich i konieczna reforma ZUSu. Na pewno nie znajdziesz u niego takich absurdów jak parówkowe korwinizmy w których nic się ze sobą nie klei + nie wali wiplera do jego ekscelencji włodzimierza putina
  • Odpowiedz
Gwiazdowski prezentuje normalne poglądy umiarkowane, najbardziej podoba mi się jego pomysł o równej emeryturze dla wszystkich i konieczna reforma ZUSu. Na pewno nie znajdziesz u niego takich absurdów jak parówkowe korwinizmy w których nic się ze sobą nie klei

@Salam-Abdul-Al-Stulejari: i dlatego uzyskał 0,54% w skali kraju :D polecam wyklad mentzena

siadatajta - >Gwiazdowski prezentuje normalne poglądy umiarkowane, najbardziej podoba...
  • Odpowiedz
Prezentował realny wolny rynek, a nie pieprzenie, że jak się skasuje WSZYSTKIE regulacje to nagle cudownie będzie dla wszystkich


@cwlmod: Ale w sumie wolny rynek mówi o tym, że jak skasujesz wszystkie regulacje to będzie cudownie :P
  • Odpowiedz
co Ty mi tu z memcelem, jak ja już przerobiłem wszystkie jego gównowywiady i toktoki i ten człowiek nie ma pojęcia o ekonomii xD


@Salam-Abdul-Al-Stulejari: doktor ekonomii nie zna się na ekonomii, powiedział wykopek z wykopu. Idz powiedz uczelni która mu dała doktorat że hehe memcen nie zna się na ekonomii, mówię wam to ja wykopek xdd
  • Odpowiedz
@komakow ja również jestem po ekonomii i wiem po jakieś uczelni jest memcel. Po to właśnie z ciekawością śledziłem bzdury które #!$%@?ł w tych żałosnych filmikach, i z podobnych też myślę względów Petru postanowił na takim imbecylu zbić kapitał wyborczy w bezpośrednim ogołoceniu jego dupy
  • Odpowiedz
ja również jestem po ekonomii i wiem po jakieś uczelni jest memcel. Po to właśnie z ciekawością śledziłem bzdury które #!$%@?ł w tych żałosnych filmikach, i z podobnych też myślę względów Petru postanowił na takim imbecylu zbić kapitał wyborczy w bezpośrednim ogołoceniu jego dupy

@Salam-Abdul-Al-Stulejari: ja pierdykam, ale to trzeba miec kompleksy/miec #!$%@? w glowie zeby tak mitomanić w internecie. Weź idź sie lecz na nogi bo na głowe już
  • Odpowiedz
@siadatajta: najlepsze że memcen który najgłośniej krzyczał o wywróceniu stolika sam się wywrócił o własny stolik z kartonu, bo najwięcej elektoratu stracił przez własną indolencję. W pewnym momencie łyknął za mocno że stado baranów "nie chce konkretów".
  • Odpowiedz
@windows95: dokladnie, slawek sie zapomniał, że bez aprobaty propagandyjnych szczujni (typu tvn) gowno bedzie mieć a nie dwucyfrowy wynik :D
Push który można otrzymać od przyjaznych mediów jest niesamowity, taki Hołownia otrzymał 3 miliony głosów a nie zasłużył nawet na 200 tysięcy imo :D A taka KO też bardzo ładne poparcie uzyskała, pomimo tego, że Tusk robił intencjonalnie wszystko żeby przegrać te wybory :D
no ale cóż, 300 tysięcy głosów
  • Odpowiedz
@Salam-Abdul-Al-Stulejari szkoda że szury z konfederacji masowym autyzmem rozwalili ten projekt, Gwiazdkowski ma o wiele więcej oleju w głowie niż wszyscy konfederaci razem wzięci i w przeciwieństwie do nacjoluchow, naprawdę zależy mu tylko na gospodarce
  • Odpowiedz
Prezentował realny wolny rynek, a nie pieprzenie, że jak się skasuje WSZYSTKIE regulacje to nagle cudownie będzie dla wszystkich

@cwlmod: To nie był prawdziwy wolny rynek? To tak jak "realny socjalizm"?
  • Odpowiedz
Idz powiedz uczelni która mu dała doktorat że hehe memcen nie zna się na ekonomii, mówię wam to ja wykopek xdd

@komakow: Chłopie, miałem zajęcia zarówno z jego promotorem jak i recenzentem z uczelni - i mogę Cię zapewnić, że to są typowi przedstawiciele uczelnianego betonu, a nie jacyś światli ekonomiści xD

Na WNEiZ UMK doktoraty się robi liżąc dupę promotora jak za "dawnych dobrych czasów" ( ͡° ͜
  • Odpowiedz