Wpis z mikrobloga

Gwiazdowski prezentuje normalne poglądy umiarkowane, najbardziej podoba mi się jego pomysł o równej emeryturze dla wszystkich i konieczna reforma ZUSu. Na pewno nie znajdziesz u niego takich absurdów jak parówkowe korwinizmy w których nic się ze sobą nie klei

@Salam-Abdul-Al-Stulejari: i dlatego uzyskał 0,54% w skali kraju :D polecam wyklad mentzena

siadatajta - >Gwiazdowski prezentuje normalne poglądy umiarkowane, najbardziej podoba...
ja również jestem po ekonomii i wiem po jakieś uczelni jest memcel. Po to właśnie z ciekawością śledziłem bzdury które #!$%@?ł w tych żałosnych filmikach, i z podobnych też myślę względów Petru postanowił na takim imbecylu zbić kapitał wyborczy w bezpośrednim ogołoceniu jego dupy

@Salam-Abdul-Al-Stulejari: ja pierdykam, ale to trzeba miec kompleksy/miec #!$%@? w glowie zeby tak mitomanić w internecie. Weź idź sie lecz na nogi bo na głowe już za
@windows95: dokladnie, slawek sie zapomniał, że bez aprobaty propagandyjnych szczujni (typu tvn) gowno bedzie mieć a nie dwucyfrowy wynik :D
Push który można otrzymać od przyjaznych mediów jest niesamowity, taki Hołownia otrzymał 3 miliony głosów a nie zasłużył nawet na 200 tysięcy imo :D A taka KO też bardzo ładne poparcie uzyskała, pomimo tego, że Tusk robił intencjonalnie wszystko żeby przegrać te wybory :D
no ale cóż, 300 tysięcy głosów więcej
Prezentował realny wolny rynek, a nie pieprzenie, że jak się skasuje WSZYSTKIE regulacje to nagle cudownie będzie dla wszystkich

@cwlmod: To nie był prawdziwy wolny rynek? To tak jak "realny socjalizm"?
Idz powiedz uczelni która mu dała doktorat że hehe memcen nie zna się na ekonomii, mówię wam to ja wykopek xdd

@komakow: Chłopie, miałem zajęcia zarówno z jego promotorem jak i recenzentem z uczelni - i mogę Cię zapewnić, że to są typowi przedstawiciele uczelnianego betonu, a nie jacyś światli ekonomiści xD

Na WNEiZ UMK doktoraty się robi liżąc dupę promotora jak za "dawnych dobrych czasów" ( ͡° ͜ʖ