Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę, wczoraj odbyła się walka Tyson - Ngannou, praktycznie nie widze o tym wpisów, za to z 800 wpisów o jakiś patusach.
NIE PISZCIE MI KURA, że w tych #!$%@? pato mma chodzi o sport. Jak by chodziło o sport walki, to była mowa dziś głównie o walce Tyson-Ng.
Interesując się pato mma i oglądając czy dyskutując o tym, wspieracie patusów nie tylko tutaj, ale i w realu.
Zainteresowanie tym gównem maja juz nawet przedszkolaki, a w podstawówce silniejsi obrażają słabszych w podobnym stylu jak podejrza u pato.
Często piszecie tutaj na wykopie o postępującej idiokracji, ale TO WY ja wpieracie i wy jesteście na to odpowiedzialni.
Jesteście zwykłymi imbecylami i taka jest #!$%@? o was prawda.
Jeszcze jeden z drugim #!$%@?, że przeciez to sport albo rozrywka. Taaaak, #!$%@?, rozrywka dla kogoś kto ma ok 70 IQ.

#famemma #cloutmma #takaprawda #boks #sport
text - Ja #!$%@?ę, wczoraj odbyła się walka Tyson - Ngannou, praktycznie nie widze o ...

źródło: tysonng

Pobierz
  • 36
że w tych #!$%@? pato mma chodzi o sport.


@text: a kto tak napisał? Tam nie chodzi o żaden sport dlatego to jest w gorących. Tam jest kasa, zabawa i emocje.

Tutaj masz kompromitację boksu.
NIE PISZCIE MI KURA, że w tych #!$%@? pato mma chodzi o sport.


@text: Przecież nikt tak nie pisze.

Chodzi w tym o Show, emocje, a nie o sam sport xD

Tutaj są mniej lub bardziej wyreżyserowane konflikty.

Boks to klasyka gatunku, ale to idzie do lamusa. Teraz ludzie chcą aferki, emocji, "nieznanego".
@text: ngannou fury to też nie do końca był sport, tylko show. Ale oczywiście lepsze niż te patogale z udziałem byłych sportowców i influencrow i innej patologii nie związanej ze sportem
Chodzi w tym o Show, emocje, a nie o sam sport xD


@Mr_3nKi_: każdy kto ogląda walki patusów, wspiera patologię i idiokrację. Nie ma znaczenia czy zracjonalizuje sobie, że to "tylko rozrywka", "tylko taki cyrk po pracy do piwka". Jednocześnie te same osoby oglądające taki syf, często są przeciwko PiS-owi, bo daje 500+ patologii. I jak ma być dobrze na tym świecie, skoro ludzie tak mało od siebie wymagają?