Wpis z mikrobloga

Pytanie do #niebieskiepaski (i #rozowepaski w sumie też): jeśli #niebieskipasek z #licbaza mówi mi, że mnie uwielbia i że uroczo noszę torbę (przy czym, nie wiem, czy się ze mnie nie nabija, bo sposób w jak noszę torbę zdecydowanie NIE JEST uroczy :s) a potem podczas #polowinki zaprasza połowę dziewczyn z klasy (i wychowawczynię) do tańca, ale mnie nie to mam to rozumieć na plus czy na minus? Czy w ogóle mam to jakoś rozumieć? #kiciochpyta #tfwnobf #zwiazki #zgorydzieki #gimbaza
  • 29
@Sceptyczka3: albo nie jest tobą zainteresowany i wszystko robił dla jaj, albo jest zainteresowany, ale boi się związków, bo w przeszłości jakaś kobieta go skrzywdziła, albo jego matka go molestowała. Albo też jest kryptohomoseksualistą. I mówił ci, że cię uwielbia, bo przypominasz mu faceta, w którym się kiedyś zakochał. I nie zaprosił cię do tańca, bo zbytnio mu go przypominasz, a on tańczył z kobietami tylko po to, żeby zamaskować swoją
Stara się udawać brak zainteresowania i zwrócić na siebie uwagę, co się udało


@Sceptyczka3: byłbym za tą opcją, ale z drugiej strony nie sądze, żeby na to wpadł. Zależy też jakie ma doświadczenie w sprawach damsko-męskich.

A wizualnie pasujecie do siebie? W sensie ty ładna, on przystojny itd?