Wpis z mikrobloga

@TakiSobieLoginWykopowy

@Django_na_Django: dlaczego wy tam macie korki na wyjeździe z lasu? Co wy, zajmujecie się zbieractwem?


Synek, to jest Kraków. Ty tego nie zrozumiesz, ja tego nie zrozumiem, oni tego nie zrozumieją.
Chcąc nie chcąc parę lat temu związałem się z tym miastem na zawsze i jak tylko tam jadę to szlag mnie trafia. To miasto to wieś z rynkiem i wielką płytą pobudowaną przy układzie wiejskich uliczek xD
Tysiące samochodów,
@TakiSobieLoginWykopowy: Bo kiedyś ludzie jak chcieli przejechać z Ruczaju na powiedzmy Bronowice to jadąc przez te "lasy" omijali korki. Ostatnio są remonty i chyba więcej ludzi tamtędy jeździXD pierwszego dnia remontu mostu dębnickiego zajęło mi 30-40min żeby przejechać od ronda przy napisie "Dębniki" do krzyżówki przy napisie "zamek królewski", normalnie to jest z 5-10min
Tysiące samochodów, a układ ulic jak 150 latvtenu #!$%@? woźnica zrobił furmanką od stodoły do chlewni xD

Przeważnie droga ma max 4m szerokości i zakręty 60° xD

Tam musi być korek, bo pomiędzy stodołami z chlewami oraz kurami deweloperka buduje nowe bloki za 18k od metra xD


@Krzysztof53647: Dlatego jedyna sensowna dzielnica w tym mieście to Nowa Huta, bo komuniści już w latach 50, gdzie był jeden samochód na osiedle,