Wpis z mikrobloga

Siema, siema.

ROZROST Up3.

Zdecydowałem, że będę regularnie co tydzień w dzień raportu robił mały update tego co u mnie, również tutaj.

Mamy oficjalnie drugi tydzień okresu masowego.

Obecna waga około 113-114kg.

Obecne makro (liczone tylko z głównych źródeł, nie dlatego że to lepsze, tylko dlatego, że tak mi wygodniej):

Trening - 330B/35T/560WW
Wolne - 300B/85T/180WW
Dzień PULL 2 i LEGS 1 (priorytety) - 330B/10T/840WW (insa lantus rano + novorapid okołotreningowo)

Tłuszcz liczę tylko z głównych źródeł, czyli nie liczę np. z owsianki, piersi z kurczaka, chleba tostowego, wafli ryżowych itd.

Saa:
Test
Bold
Gh (pre)
Insa (pre i post)
IGF LR3 (post)

Split treningowy:
Legs 1 - dwugłowe i poślad.
Pull + Arms
Wolne
Legs 2 - czwórki i lekko dwugłowe (1 ćwiczenie)
Pull 2
Push
Wolne

Aktywność:
Cardio 6x25min (nie robię tylko w LEGS 1.
Kroki 10k codziennie.

Kolejne kilkanaście dni przepracowane na 100%. Wzrost wagi ogromny bo na przestrzeni ostatniego miesiąca jest to 8-9kg.
Cykl bardzo proretencyjny, do tego 10iu gh i insulina więc jestem wielką bańką wody, ale najbliższe (jeszcze) 4 tygodnie chcemy wszystko wykorzystać w 100%. Na treningach wzrost siły oczywiście z sesji na sesję, ale nie będę mógł pochwalić się wysokimi wynikami z bojów, jako że w planie ich obecnie nie mam.

Pierwszy raz od 2020 roku poczułem back pumps'y, wczorajsze 8k kroków wymagało zrobienia trzech przystanków, nieprzyjemne cholerstwo. Oprócz tego byłem u mamusi w weekend, ale niestety nie podjadłem za bardzo, raz, że opuchnięcie wodą jest już na tyle duże, że większe utrudni mi funkcjonowanie, dwa to po prostu, moje podejście nie tyle chcę żeby różniło się od podejścia innych co już musi się różnić, kulturystyka zawodowa to już całkiem inny poziom.

Plan na kolejny tydzień dalej rosnąć i progessować, oprócz tego pracować tak żeby nie mieć zaległości większych niż 24h i nagrać co najmniej 1 vlog. (W poniedziałek premiera kolejnego epizodu ROZROST)

Chcesz być bardziej na bieżąco, zaobserwuj mnie na innych mediach.

PS. W tym tygodniu pojawił się vlog z podsumowaniem ostatnich zawodów, dniem jedzenia oraz treningiem klatki piersiowej, barków i tricepsów tzw. PUSH.

PS2. W komentarzach możecie luźno proponować co chcielibyście zobaczyć w kolejnych materiałach.

#mikrokoksy
#mirkokoksy
#silownia
#dieta
#sterydy
#pokazforme
Lewusx - Siema, siema.

ROZROST Up3.

Zdecydowałem, że będę regularnie co tydzień w d...

źródło: IMG_5945

Pobierz
  • 11
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.