Wpis z mikrobloga

Co może być powodem tego, że od tygodnia, mimo trzymania michy i chodzenia na treningi, waga nie spada, a wręcz rośnie? Zrzuciłem z 18 kilo, waga stanęła i zaczęła iść w górę. Ważę 104 kilo i jem maksymalnie 2300 kcal dziennie.

Macie jakieś pomysły, bo troszkę mnie ta sytuacja demotywuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#mirkokoksy
#silownia
#dieta
  • 35
Sosy potrafią mieć 500-700 kcal na 100ml, warto się im bardzo uważnie przyjrze


@atol: No dlatego napisałem, że mają 50 kcal w 100 g. Nie mam autyzmu (stwierdzonego), żeby nie patrzeć na makroski przed kupieniem sosu do jedzonka.

No ja warzyłem 121 kilo w peaku XD Już trochę ze mnie zeszło, ale jako rasowy grubas, którym byłem całe życie, trochę mnie to zmartwiło, że waga spadła do 103, a dzisiaj już
@onepnch: #!$%@? xD poważnie? Chłop twierdzi, ze je 2300 kcal (tyle na redukcji jedzą chłopy 80 kg wagi i 175 wzrostu) a ty mu #!$%@? ze za dużo je.
Ty jesteś takim samym szurem jak te wszystkie otyłe laski które twierdza ze w ich przypadku deficyt nie działa.
Półroczna głodówkę zaraz zaproponuj
@TypicznyMaciek: niestety na zero trzeba zejść, inaczej organizm się po prostu będzie bronił i będziesz się męczył na tych kaloriach, też miałem opory co do przerwy, ale przez te dwa tygodnie sobie pojadłem, wypocząłem, i tak naprawdę wcale nie żałuję - wręcz czekam na kolejną ( ͡° ͜ʖ ͡°) idzie zima więc te dwa-trzy tygodnie nam życia nie zmienią, mamy spokojnie czas zrzucać, więc lepiej to robić