Wpis z mikrobloga

ja mam core 2 lata i 4 miesiace i z kazdym miesiacem jest tylko fajniej :)

@Kolczi: Ciekawe co powiesz, jak jej hormony wystrzelą i w głowie będzie mieć tylko jedno.

druga w drodze ;)

#!$%@?ę. Weź se zrób na pocieszenie chociaż jednego syna.
@Fiodooor ja mam 5lvl i 0.8lvl i szczerze powiem, że najlepiej żeby dzieci się rodziły i miały od razu te 10 lat ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Do 10 roku życia miejsce dzieci powinno być w domu dziecka jak to Profesor Chris na jednym z filmów powiedział. No, ale cóż mój młody 5lvl śpi
@PoProstuOn: Gratuluję, wspaniałych chwil wychowaj na dobrego człowieka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Fiodooor współczuję mój niedawno skończył rok i nieprzespane noce były maksymalnie 4. Dziewczyna ma trochę gorzej bo karmi piersią ale syn zje i śpi dalej.
teraz takich niesamowitych uczuc przez najblizszy rok, no dwa bedziesz mial cala mase, pierwsze siadanie, raczkowanie, pierwsze kroki i slowa dziecka to cos wyjatkowego czego wspomnienie zostaje w rodzicu.


@ZielonaOdnowa: dokładnie, poza tym śmianie się do dziecka, działa jak fake it until you make it, przez co jest trochę więcej śmiechu.
Oczywiście są też zerwane nocki, brak wyjść na miasto, dostosowanie planu dnia do karmień, zabawy i usypiania, ryki z nieznanego
@Kolczi: ja też mam dwie córki.. lekko starsze bo 20 i 24 lata.. ale już się zastanawiaj jak będzie jak przyprowadzą pierwszych chłopaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@broker 0.1lvl 0.2lvl.. 0.9lvl, 0.10lvl, 0.11lvl, 1lvl, 2lvl..


Jak karmię córkę to sam kłapie mordą, nic nie zrobisz.
Dzieci niszczą rodziców ¯_(ツ)_/¯