Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki, poszukuję jakiegoś roweru stacjonarnego do 1000 zł

w lato dużo jezdzilem na rowerze, ale nie chce mi sie w takiej pogodzie juz wychodzic.

Chciałbym kupić coś, co nie będzie zupełnym szajsem, ale też nie będzie czymś w co zainwestuję ogromne pieniądze, a okaże się, że kolokwialnie mowiąc rzucę tym i zmarnuje kupę kasy

najtańsze widziałem że są od 200 zl w góre, a najdrozsze to w dziesiątkach tysięcy.

Dlatego wydaje mi się, że w cenie 600-1000 na pewno jest coś co spełni moje oczekiwania

Jak jezdziłem na zwyklym rowerze, to z reguły pokonywałem dystans 30-70 km 2-4 razy w tygdoniu, przy średnim tempie 25-27 km/h

Rowerek byłby użytkowany w mieszkaniu, wiec najlepiej zeby nie był jakimś ogromnym klocem i żeby w miare cicho chodził

Waga 79, wzrost 173cm

Ktoś coś ?

#rower #rowery #sport #trening #dieta
  • 10
@Giz234: przejechałem dwie albo trzy zimy na stacjonarnym z deca, teraz zaczynam trzeci sezon na trenażerze i powiem Ci - nie rób sobie tego. Dołóż, a jak nie masz, to na raty, może nawet i znajdziesz 0%, weź trenażer. I też nie baw się w półśrodki, że kupisz rolkowy, bo taniej. Nie, bierz od razu direct drive i z czasem nie będziesz żałował ani jednej wydanej złotówki.
bierz od razu direct drive i z czasem nie będziesz żałował ani jednej wydanej złotówki.


@ytong: to zależy. Bo w moim przypadku rolkowy jest lepszy.
Mieszkam w domku, więc hałas jest ignorowany;
Z dziećmi mamy 3 rowery i zmieniamy je. Każdy ma swój rower w innej konfiguracji (ilość przełożeń, kaseta itd).
w moim przypadku rolkowy jest lepszy


@jagodowy_krol: Faktycznie, ale przyznasz, że Twój przypadek jest dość specyficzny. Odwracając nieco, to znam też pary, gdzie mają dwa trenażery, oba DD, bo dają lepsze wrażenia z jazdy, podpinasz wszystko raz i z głowy na cały sezon zimowy.