Wpis z mikrobloga

#neuropa ma jakieś wieczne wyrzuty o to, że niektórzy z wyborców #konfederacja głosowali na Pana Prezydenta Andrzeja Dudę w drugiej turze, pytają czy jesteśmy zadowoleni. Otóż odpowiadam, że tak jestem zadowolony. Prezydent to teraz jedyna bariera pomiędzy pomysłami #lewica jak zburzenie płotu i wpuszczenie migrantów z Afryki a mną i moimi obawami, że mnie ktoś nie wysadzi w powietrze albo nie wsadzi mi kosy pod żebro podczas zakupów.

Jeśli chcecie wiedzieć to w następnych wyborach zagłosuje najpierw na kandydata Konfederacji a jeśli się nie dostanie do drugiej tury to w drugiej oddam głos na kandydata o bardziej prawicowych poglądach.

Tyle w temacie.

#polityka #4konserwy #bekazlewactwa
Pobierz Aquamen - #neuropa ma jakieś wieczne wyrzuty o to, że niektórzy z wyborców #konfedera...
źródło: neuropkuJestemSzcześliwy
  • 20
@PiccoloColo: Szczerze to głosowałem na Andrzeja dwa razy i jestem zadowolony, że nie robi wstydu na arenie międzynarodowej bulgocząc chodź szogunie na przykład. Nie oszukujmy się ale Duda to najlepiej prezentujący się Prezydent że wszystkich wolnej Polski. Gdyby startował 3 raz to wygrałby z palcem w nosie.

Może nie jest taki super jak przedstawia go TVP ale wypada lepiej na tle jego konkurentów. To wina opozycji, że nie potrafią wystawić w
@Aquamen

@PiccoloColo: Dobrodziejstwo twe nie zna granic. Dziękuję.


Zrób z tym co chcesz. Choć argument o prezydencie z jednego obozu co rząd, jest inwalidą ze względu na chronologię. ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Aquamen

@PiccoloColo: Szczerze to głosowałem na Andrzeja dwa razy i jestem zadowolony, że nie robi wstydu na arenie międzynarodowej bulgocząc chodź szogunie na przykład. Nie oszukujmy się ale Duda to najlepiej prezentujący się Prezydent
@SirSherwood: aha czyli pis zly bo posteowal tak jak mu who i cała unia kazała, najgorsze ze nie gazował i nie przegonił srajku kobiet. wtedy to było dpoiero gwalcenie praworzadności.
ps. deklu zemu mi piszesz o kowidzie jak ja mowie o totalnie czym innym . o rządzeniu gdy wladza ma prezydenta i rząd
najgorsze ze nie gazował i nie przegonił srajku kobiet.


@Arcyksienciuniu: Ale gazowali i pałowali strajk kobiet właśnie xD

deklu zemu mi piszesz o kowidzie jak ja mowie o totalnie czym innym . o rządzeniu gdy wladza ma prezydenta i rząd


Bo uprawiasz symetryzm i to w dodatku nie udolny. PiS ma i prezydenta i sejm. Obecnie sejmem będzie rzadziła koalicja a nie jedna partia, więc porównanie tych dwóch sytuacji, jest idiotyczne.